Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így velem?

Figyelt kérdés

A villamoson láttuk egymást ezzel a csajjal, komolyan úgy még senki nem nézett rám alig 10 perc után... Legszívesebben oda mentem volna hozzá, de akkor eléggé lefagytam, amikor leszállt vissza is fordult, én meg közelebb mentem az ajtóhoz hogy lássam még.


Azóta sikerült rábukkanni facen, nagyon örültem amellett hogy meglepett, és hát írtam neki hogy hol láttuk egymást, erre tök érdektelenül egy kérdőjellel kiszúrta a szemem.

Ezt mi a fenéért csinálta? Egy mondatot nem tudtam belőle kihúzni míg én 5 sort írtam neki.. Felhívtam a figyelmét ha szeretne valamit írjon nyugodtan, de ezt nem tudom jelenleg hova tenni. Megijedt hogy pár nap alatt csak így a semmiből próbálom felvenni vele a kapcsolatot? Esetleg csak hülyét csinált volna belőlem?


17 éves a lány, én pedig 25 vagyok ami önmagában nem semmit nem jelent, mert nem tűnök annyinak, talán ezért figyelnek fel rám a fiatalabbak.


2019. júl. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak megnézett és semmi mást nem akar.
2019. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg elég creepy,ha egy vad idegen embert felkutatsz Facebookon és tudtára is adod.
2019. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván elég para, de tudsz más módot? Ha meg akkor leszállok én is, és utána szaladok akkor meg szintén megijed a legtöbb ember.
2019. júl. 3. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda kellett volna menni, ez így már felejtős, főleg hogy semmiből kerested fel ez creepy nagyon, ne írj többet, esetleg látod élőben próbálkozhatsz ha látsz úgy nála pozitiv reakciót, de öszintén ennek lőttek!
2019. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pontos okát ennek csak ő tudja, lehet csak bambult. Hülyítésből nem nézel mást, azért azt hozzá kell tenni, de könnyen lehet hogy sokkal többet láttál bele mint ami volt. Ott tényleg azt kellett volna hogy még a villamoson odamész, persze könnyebb mondani mint megtenni, de azért elég fiatal volt. Utólag a face-en már elég kapálózós így a történet, főleg hogy valószínűleg nem is emlékszik rád, de amúgy se így reagálna ha szimpatikus lennél neki.
2019. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 velem volt, higy utánam szállt le egy srác a viliről, mert megtetszettem neki és igaz megszeppentem, mert még nem volt ilyenben részem. De nagyon aranyos és kedves dolig volt a srác részéről, sőt nagyon bátor is.

Igaz visszautasitottam, de nem azért mert fuuu creepy volt, hanem mert boldog párkapcsolatban élek.

Amúgy lehet lett volna belőle valami

2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!