Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki?

Figyelt kérdés
Régebben mindig volt legalább egy fiú aki nagyon bejött, de most semmi. 17 vagyok és még nem volt kapcsolatom. Sokan piszkálnak hogy lezbi vagyok, de ez nem igaz. Nagyon zavar és már én is úgy érzem hogy készen lennék egy kapcsolatra. De nincs senki aki akár egy kicsit is tetszene.
2019. júl. 4. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ne mások miatt jöjj össze valakivel,majd a szőke herceg pont akkor fog jönni amikor nem számítassz rá,logikusan tenned is kell érte hogy legyen valakid,járj sokat emberek közé,de a lényeg ne eröltesd az egészet.....
2019. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És senkitől nem kérek privátot, nem írok vissza. Köszi.
2019. júl. 4. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha görcsösen keresed, nehezebben találod meg.

.

Tudod, a királylánynak is nagyon sok békát kellett megcsókolnia, mire megtalálta azt az egyet, aki hercege lett.

2019. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ahogy mondod is, nem találtál olyat. Ez nem nagy kaland, főleg ha eleve kisebb a közösség amelyikben élsz/mozogsz és nincsenek új emberek az életedben.
2019. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!