Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú, hogy ilyen fiatalon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú, hogy ilyen fiatalon semmi örömöt nem lelek az életben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam igazából hogy hová is kéne írnom ezt a kérdést, de remélem itt lesz aki segíteni tud.

18 éves lány vagyok.

A napjaim kb annyiból állnak, hogy felelek, reggelizek, takarítok, és segítek a házimunkában/főzésben.

A napjaim mind egyformák.

Felkelek, megcsinalom a dolgokat, lefekszek aludni.

Nagyon boldogtalan AK érzem magam.

Annyira sajnálom, hogy ilyen "elektronikus" világban élünk. Szemtől szembe nem is találkozunk szinte senkivel.

Szerelemről nem is beszélve. Senkim sem volt még. Pedig nem vagyok külsőleg sem, belsőleg sem ronda/buta.

Nem is tudom igazából mi a kérdésem. Talán cska ki akartam írni magamból. Ha valaki tud segíteni, vagy volt/van hasonló helyzetben, szívesen beszélek vele.


Ha elolvastatad, azt is megköszönöm :)


2019. júl. 9. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as válaszoló csupa jó tanácsot adott, mégis lepontoztátok. Miért?
2019. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tényleg segítőkész volt 8-a! Köszönöm szépen mindenkinek :) mindenkinek ment a zöld kéz
2019. júl. 10. 15:26
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok mondani, hogy ha magányos vagy, vagy ki akarsz valamit írni magadból akkor én is itt vagyok:) 17L
2019. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Ezzel én is pont így vagyok. Ha szeretnél írhatsz;) 19L
2019. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Szia! Én azt ajánlanám, hogy kezdj bele valamilyen sportba. Nem muszáj nagyon extrémnek lennie, elég, ha mondjuk eljársz futni hetente néhányszor. Egészen hamar lesz valamilyen célod, amiért érdemes dolgoznod.
2019. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A sport is jó, de én meg azt ajánlom, hogy legyél önkéntes segítő egy karitatív szervezetnél. Semmi sem gazdagíthatja meg jobban az ember életét, mint ha másokon segít.
2019. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ez változó. Nem mindenkit érdekel, de értem, hogy mire gondolsz.
2019. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!