Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen jeleket vettete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen jeleket vettetek észre egy lányon aki szerelmes volt belétek? Lányok szándékosan milyen jelekkel szoktátok jelezni valakinek hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Figyelt, kereste a társaságomat, ugyan arra ment haza mint én (elötte egyszer sem járt arra), rengeteget beszélgettünk... végül persze nem lett semmi belőle
2019. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, tök vak vagyok ilyen téren
2019. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szakításkor nyakamba borult és sírt.
2019. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szoktam észrevenni ha valaki szerelmes belém vagy tetszem neki 😂 ha meg nekem tetszik valaki, nem merek nyitni felé, a tudtára adni, csak "csendben tűröm" a szerelmet, és várom hogy ő vegyen észre, ami sosem szokott megtörténni... Ezért vagyok én ilyen szerencsétlen a szerelemben 😢 20/L
2019. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha tetszik valaki még félénkebb leszek és visszahúzódóbb ha kettesben vagyok vele. Rajtam onnan lehet észre venni hogy elpirulok ha valami olyat csinál és zavarban vagyok a közelébe.
2019. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy 16 éves lány vagyok.
2019. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!