Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezek után?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom egyik napról a másikra úgy, hogy nem is tudta megindokolni. Az előző barátja rendszeresen bántalmazta 3 éven keresztül és ott voltam mellette amikor szüksége volt rám, kihúztam a bajból. Ezt a lányt (fiú vagyok) 4 éven keresztül szerettem és mint mondtam mindig ott voltam mellette annak ellenére, hogy ő sokszor úgy viselkedett velem mint egy utolsó kutyával. 4 év után észre is vette, hogy létezem és 2,5 év után kidobott. Azért is kérdezlek titeket, mert kétségbe vagyok esve, nem értem vagy nem akarom megérteni azt, hogy amikor a rosszból kihúztam és törődtem vele, sose bántottam, mindig elkísértem mindenhova amikor beteg voltam akkor is, hogy ne essen bántódása miért nem volt képes adni még egy löketet ennek az egésznek? Mire lehet szüksége? Mit nem tudtam megadni neki? Miért kezel idegenként vagy inkább zaklatóként, mintha végig szenvedés lett volna ez az egész kapcsolat?

2019. júl. 24. 16:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sajnos még nem 😅 de ami késik nem múlik!

Igen, tudom, de az idő minden sebet begyógyít! :) használd ki a felszabadult idődet, energiádat,fejleszd,építsd magad, legyél a barátaiddal, élvezd az életet! :)

2019. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11-es


Akkor úgy látom sok remény nincsen, gondolom voltak próbálkozások, de úgy érzed mindig, hogy valami hiányzik majd. Megkérdezhetem a korodat?

2019. júl. 29. 18:18
 13/13 anonim válasza:
100%

Figyelj, még friss a dolog. először nekem is ilyen gondolataim voltak, de hidd el, idővel majd azt fogod látni, hogy (akármennyire fáj) de minden jobb lesz majd, és úgy fogsz az egészre visszagondolni - majd ha megtalálod azt a lányt, aki viszonozza az érzéseidet - hogy hú, de jó, hogy vége lett... :)


higgy nekem! tapasztalat! :) (amúgy 25 vagyok)

2019. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!