Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért próbléma aez egyeseknek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbléma aez egyeseknek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Ritkán járok bulizni, de mondjuk szívesebben járnék többet. Nem cigizek, nem is tervezek. Fű, drogoktól távol tartom magam, nem szeretném kipróbálni, inni nem iszok, max. ha elmegyek egy buli és akkor is nagyon keveset, jobban kívánom a kólát meg hasonló hülyeségeket. Nem feküdtem le még senkivel, és nem is szándékozom magam bárkinek oda dobni, csak mert néha kíváncsi vagyok milyen lehet a szex. Megszeretném várni azt,amíg valaki "ki érdemel" és kölcsönös vonzalom és bizalon van köztünk. Talán az első ember után csalódásom lesz, lehet majd csak a 3. Lesz kitudja az igazi, de akkor se szeretném oda dobni magam, főleg nem ebben a korban, mert egyszerűen szerintem éretlen vagyok és lelkileg nem felkészült. Na már most, ezek miért próblémák? Egyes fiúk meg akarnak győzni,hogy ez hülyeség, ki kell élnie magát az ember, próbáljak ki mindent. Ha ők szeretnék egészségükre,de nekem nincs szükségem rá.
2019. júl. 30. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10- es vagyok !! Még valamit elfelejtettem.. nagy tiszteletet érdemelsz ezért..
2019. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!