Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti osszejonnetek olyan lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek olyan lannyal mint en?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok

47 kg

Haj - szoke vallig ero

Van ket karom labam is

Ket szemem is van

Ami kek szinarnyalatu

Es magyar vagyok


2019. júl. 31. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez alapján igen 😂
2019. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha a fejed a két füled közé szorult, akkor hajrá.
2019. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez alapján simán, na meg kifejezetten tetszenek a pici csajok, akkor is cukik ha mérgesek 😂😂 meg szerintem jó szöveged lehet :D mondjuk használhatnál ékezeteket, attól igényesebbnek tűnnél (nem állítom, hogy nem vagy az), de lehet ez csak az én mániám xddd
2019. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem számít az is hogy milyen ember vagy belül! Hiszen lehetsz szép meg minden ha közben meg belül 0 vagy!
2019. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Aki nem erti az ironiat annak rst in rip
2019. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
nos a világon legalább 2 milliárd lány elmondhatja ezt magáról- Az aki ilyen kérdést tesz fel, azzal nem jönnék össze, mert ez nekem az suggalja, hogy bár soványka, kék szemű, szőke hajú, de az agya helyén feketesség van. Buta lányok nem érdekelnek.
2019. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Najo

Poenbol sem lehet mar kerdest kiirni?

Szerintem meg annak sotet az agy aki ezt full komolyan veszi.

Es abbol ha valakinek szoke haja es kek szeme van az mar egybol full sotet, ugye ?

2019. júl. 31. 19:25
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt! Azt mondtad magyar vagy. Ha az lennél tudnád hogy 3 a magyar igazság ezért csak akkor jönnél be ha 3 szemed 3 kezed és 3 lábad lenne. Ha ezek megvannak írj privátba ;D
2019. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Már bocsika, de ha poénkodni akarsz akkor írd a poén kategóriába. Így csak szánalmas lettél..Buta, szánalmas..még komolyan venni sem tudlak
2019. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Direkt nem irtam oda mert igy vicces NEKEM😂

De sajnalom , hogy ennyire mely traumat okoztam neked

ITT GYAKORIN CSAK VESZEKEDNI LEHET

ALAPSZABALY

2019. júl. 31. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!