Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 eves fiuk, osszejonnetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsa5567 kérdése:

18 eves fiuk, osszejonnetek 14 eves lannyal?

Figyelt kérdés
Majdnem minden 14 eves lanynak van legalabb egy 18 eves fiu kiszemeltje. Errol a fiuk mit gondolnak?

2018. aug. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlságosan fiatal.Egy végzősnek és egy 9.esnek teljesen más a mentalitása,mások a céljai.

Ha egy ilyen idős srác összejön egy 14 évessel csak dugni akar.


19/F

2018. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túlságosan fiatal és ezért úgysem lehet belőle semmi egy csókon kívül.:-(

Minimum 16/fél éves legyen a lány.

2018. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen máshogy látják a világot, komolytalanok, hiába mondogatják hogy ők érettebbek mint a többiek.
2018. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen. 18/F
2018. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Az életkor önmagában semmit sem jelent. Szóval ha szimpatikus számomra a lány akkor én simán összejönnék vele :)
2018. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
A kor csak egy szám,a börtöncella meg csak egy szoba! ;)
2018. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én és a barátom is pont ebbe a korban vagyunk, és működik közöttünk minden, persze lemondasokkal. Hagyom hogy eljárjon a barátaival szórakozni nélkülem, mert bízom benne, és lekopogom nagyon jól beilleszkedtem a baráti körébe :D
2018. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!