Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti osszejonnetek ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek ezzel a lannyal a helyemben?

Figyelt kérdés

Mar belezugtam de ugy erzem meg azon a hataron belul vagyok, hogy ha akarom meg kiszallhatok belole.

Nem olyan szornyu o igazabol csak... Na mindegy szoval egy olyan lanyrol van szo aki nagyon szep de tenyleg mellette nem buta es nagyon jo humorerzeke is van jol el lehet vele szorakozni es beszelgetni es nagyon szeretetremelto szemelyiseg is, nem rosszindulatu o.


De igazabol szornyen rosszul lett szerintem nevelve a szulei nagyon elkenyeztettek, es mindent megengedtek neki. Szoval o meg csak 18 (en 20) de mar tucatnyi pasival volt dolga, magyarul sokan lefektettek mar es sok pasival randizott meg volt "ez-az", es normalis kapcsolata nem volt meg csak max 4 honapos "romanc" es ot is megcsalta.

Viszont tudni kell rola, hogy nagyon bele tud szeretni valakibe es sajat bevallasa szerint meg sosem szerettek viszont es altalaban hiaba epekedik a kiszemelt utan mert neki nem kell es allitolag a pasijai csak afele potlekok volak. Mostmar tul van ezen a dolgon es normalis kapcsolatot szeretne valakivel.


Szoval ez lennek en, a baratnoi szerint belem van zugva es hulye lennek kihagyni ot mert tuti nagyon szeretne. Nemtudom mi legyen mert nekem nagyon tetszik de a multjabol kiindulva lehet nagyon csunyan el tudna banni velem ha mar beleszerettem o meg megis visszaesik ebbe a korszakaba. Szerintetek?


2017. márc. 9. 19:05
 1/5 anonim válasza:
mikor 2 ember "osszejon" sokmindent ki tud valtani a masikbol. Az osszecsiszolodas alatt valtozik az ember. Probald meg, barmi ami tortenik veled, okkal tortenik, vagy tapasztalsz vagy tanulsz belole! Vesziteni valod nincs!
2017. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Ha állítólag kölcsönös a szimpátia, miért ne? Vagy így, vagy úgy jobb lesz, ha megpróbálod.
2017. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küldesz kép:D?
2017. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen kepet? A lanyrol? Tuti nem
2017. márc. 9. 19:25
 5/5 anonim válasza:
Ne, egyáltalán ne. Ismerem az ilyen fajtákat. Van egy osztálytársam, 16 éves, volt vagy 5 pasival, mióta tavaly a sulinkba került. Minden pasinál úgy kezdte, hogy jaaaaaj majd ő lesz a nagy ő, elhitték mind. Otthagyta, jött egy másik, és mindig úgy tűnt mindenkinek, na majd ő marad, de hát...... Szóval ezek a fajta lányok a hímvesszőre mennek, nem nézi ki belőlük az ember, mert okos és stb, hidd el, látszat csal a szerelem bolondít. Ha pedig volt már egy csomó pasival, miért pont nálad állna meg (ne vedd sértésnek), ha a többinél ugyanazt érezhette......
2017. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!