Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az van hogy 2 hete együtt vagyunk. Amikor találkozunk akkor minden jó, szercsi-lávcsi.. Leírja messengeren hogy nagyon jól érezte magát köszöni a napot stb.. kb ez tart 2 napig. Utána flegmázik velem, ha megkérdezem mi a baj leláttamozza az üzenetet,de nem válaszol.

Nos szombaton volt a legutóbbi találkánk, ottis jól éreztük magunkat.


Elment a mondoconra 28-án. (Ránéztem, júl 27-28ig tartott..) Ott megismerkedett 1 sráccal, fotózkodott vele, a srác Insta profilján kint van a barátnőm neve három darab szivecskével kiegészítve. Rákérdeztem a lánynál hogy ez mi? Utána meg egyből levette a fejem hogy én nem bízok benne,meg időt kért a kapcsolatunkból. Aztmondta hogy évente egyszer találkoznak de ma is onnan derült ki hogy a srác le ment a lányhoz hogy megnéztem az insta storyját hogy együtt vannak a napjukba.


Ti mit tennétek?! Állandóan flegma, stb.. velem nem törődik, alig írja le hogy szeret(jó ezt nem írni hanem mondani kell) de na... elég feltűnő,nem?!

Dobnátok?



2019. júl. 31. 20:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul fentvan, de nem ír.. Napomat azért megnézi
2019. júl. 31. 20:09
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Azért azt nem mondanám hogy egy két hetes kapcsolat után azt kéne mondania, hogy "szeret", de lehet előtte is ismerte a srácot és jó barátok. Viszont ha te nem élvezed a kapcsolatot és ilyen hamar problémáitok adódtak, akkor fejezd be. Ne kínozd magad.
2019. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mondogatta élőbe h szeret meg imád meg stb.

A srácot meg most ismerte meg vasárnap és akkor még hétfő este fél tizen egykor pózoltak, ma meg felment a lányhoz Pécsre.

2019. júl. 31. 20:16
 4/19 anonim ***** válasza:
PFFFF hát akkor dobd :c szerintem érted bizti nem menne el sehova, érte meg elmegy pécsre....
2019. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem-nem :D a lány pécsi, a srác pesti. Én pécstől lakom kb 125km-re a lány meg úgyvolt hogy a héten jön hozzám mert eddig 3x mentem el hozzá aztán most a f4szkalappal lóg.
2019. júl. 31. 20:45
 6/19 anonim ***** válasza:

" Állandóan flegma, stb.. velem nem törődik"


Ezek után még kérdés?


"ha megkérdezem mi a baj leláttamozza az üzenetet,de nem válaszol."


Ezt meg má egyébként illett volna megmagyaráznia.

Hogy pl "Bocsi, a wc-n olvastam , utána pedig megfeledkeztem róla." De azzal, ami a valóság, ami az igazság, tehát ezt a mondatot pl ne add az ő szájába, indokolja/indokolná meg ő;


de nekem pl egy ilyen esetben, helyzetben már nem is lenne szükségem indokra. Ha nem mondja magától, hogy "Bocsi, ez meg ez történt", akkor már nem is érdekelne a magyarázata. Vagy pl hogy "éppen sütöttem , és nem akartam összeragacsozni a telefont, vagy számítógépet, vagy akármi". De magától kellett volna mondania az indokot, különben szerintem azért ez már bunkóság,és engem pl elszomorít. Már eleve nem szívesen élnék olyan ember mellett, aki elszomorít.


De ő még ráadásul eléggé valószínű, hogy meg is csalt, azonnal szakítottam volna már vele.


Tehát én dobnám őt abszolút. Keressen magának mást, sőt, olyan jól elvan azzal a másik illetővel, akkor te már nem is kellesz ebbe a képletbe. Valszeg csak akkor veszi igénybe a veled való csetelgetést a "chat-szolgáltatásodat", amikor unatkozik, de egyébként nincs szüksége rád. Ez az ember nem a barátnőd, nem a lelkitársad, csak egy unatkozós, játszadozós kis emberke.

2019. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Teszem hozzá sokan mondják hogy szakítsunk mert mindig ezt csinálja. :/

Mert én az a visszahúzódó srác vagyok, akit a számítástechnika érdekel, Ő meg durrbelebumm, csavarog,drogozik

2019. júl. 31. 20:52
 8/19 anonim válasza:
100%
Szerintem dobbants ebből a kapcsolatból egy búcsúdugás után. Két hét alatt ennyi minden baj van a nőddel, az nem semmi. Lássuk be, ő egy könnyűvérű kis ribi.
2019. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez a baj amit irtál. én is minden hétvégén iszok, drogozok, dugok és valóban csak azért kellesz neki mert ha valami gond lenne vagy unatkozik B tervnek, támasznak ott vagy neki akit bármikor megkaphat. 19/F
2019. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
dobnám mint a huzat.
2019. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!