Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm 1,5 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm 1,5 év után és azóta nincs önbizalmam. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2 hónapja megcsalt a barátnőm csókkal (állítólag) de lebukott, szoval lehet le is fekudtek volna.. Nehezen vallom be, de a csávóka jobb mint én. kidobtam a barátnőmet de még néha mindig eszembe jut hogy ő miért volt jobb mint én? azóta nincs önbizalmam, már abban is kétségeim vannak hogy más lánynak is jó leszek e, nem is félek már bele kezdeni valakivel mert félek hogy neki sem leszek elég jó, ő is megcsal.. teljesen kikészít. 20/F 18/L srácok voltatok már így? hogyan küzdöttétek le?

2019. jan. 14. 12:46
 1/5 anonim válasza:
40%
MILF barátnő.
2019. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"azóta nincs önbizalmam" Ennek ellentmond (szintén a te szavaid):

"lehet le is fekudtek volna" - tehát akkor sen volt, hiszen nem bíztál magadban annyira, hogy meg tudd tartani.

.

Ha ez jár eszedben állandóan:

"félek hogy neki sem leszek elég jó, ő is megcsal", akkor szinte elvárod, hogy megtörténjék, hogy mondhassad: 'már megint igazam lett'!

Ezen kell először változtatnod.

2019. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban az egyik legundoritobb dolog megcsalni a masikat, gyakorlatilag a masik tiszteletenek es teljes emberi lenyenek semmibevetelevel egyenli szerintem. ez viszont kicsit sem teged minosit, hanem a lanyt, aki kepes ezt megtenni azzal akit allitolag szeret. ugyhogy ezen semmikeppen ne ragd magad, menj es keress valakit aki ennel tisztessegesebben kepes szeretni.
2019. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd így magad, ez nem téged minősít és nem a te értékedből von le.

Vannak ilyen emberek sajnos, és persze magadban keresed a hibát, de emiatt nem szabadna önértékelési problémáidnak lennie

Megértem, h félsz emiatt, és sajnos ez ilyenkor elég gyakori :/

De fel a fejjel, tudom, klisé, de eljön az a lány, aki elfeledteti veled:)

2019. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ien az élet,kapúnk jot-rosszat is. De amugy ez nem a te problémád ha megcsalt,És énis most igy éreznek a (helyedben)-de fel a fejjel rengeteg nő van a világon,Kell menni,ismerkedni,szórakozni,kikapcsolodni,-

Hóbbit találni,amivel elfóglalod magadat,És nem arra gondólni hogy az a kretén,akivel megcsalt mivel jóbb mindt te).

2019. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!