Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Péntek este elment megünnepelni az egyik haverja születésnapját, és én nem tudtam menni. Másnap reggel arra keltem hogy a barátnőm, aki ott volt a bulin ír nekem hogy megcsalt a barátom. Amikor este találkoztam a barátommal mondta hogy rosszul volt és a csaj odament és lekapta. A barátom azt mondta nem emlékszik semmire, csak arra hogy utána a barátnőmtől kapott egy pofont, szóval szinte nem tudott mit tenni, amikor megcsókolták, olyan szinten kész volt. Amikor ezt elmesélte, látszott hogy nagyon bánja, sokat is sírt.. Én meg nem tudtam mi legyen mert szakítani nem tudok vele. Már egy éve együtt vagyunk és eddig még soha nem történt ilyen. Amúgy nagyon rendes, és nagyon szeret. De egyszerűen nme tudom kiverni a fejemből amit tett, és legfőképp azt nem értem, hogy miért tette.

17/L



2019. jún. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az alkoholra fogni nekem nem mentség. Ha tudja,hogy olyankor hajlamos elfelejteni dolgokat akkor egyszerűen tartson kontrollt és ne igyon annyit. Én is ilyen vagyok,volt olyan,hogy kiesett fél éjszaka. Akkor bármit is tehettem,nem emlekszem. Igy ha van valakim vagy nem iszok vagy csak kultúráltan mert a szerelmem fontosabb mint egy berúgás.
2019. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy bármit is írunk, te érzed,hogy ez mennyire fog benned maradni. En nem bocsájtanám meg. Vagy ha mégis akkor tudom,hogy utána már nem bíznék meg benne, féltékenykednék és ezzel előbb-utóbb tönkretenném a kapcsolatot.
2019. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Itt nem a csók a legnagyobb gáz, hanem hogy 17-18 évesen full részegre issza magát. Ideálus pasi, menj hozzá feleségül.
2019. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nagyon nehéz tanácsot adni, hogy se elhagyni nem tudod, se megbocsájtani.

Az alkohol befolyásoltság önhibájából történt, igy nem mentő körülmény.

Hogy mennyire volt őszinte a megbánása azt csak idővel tudod meg. Kérdés. Akarsz e neki időt adni?

A bizalmat 1mp alatt el lehet veszteni. És nagyon hosszú idő újraépiteni.

Tehát. Ha elhagyni nem akarod, mert ez az egyik verzió, akkor a nehezebbik utat választod. A megbocsájtást. Türelem és bölcsesség. Mert a rossz gondolatok meg fognak jelenni a fejedben. De ha megbocsájtasz nem vághatod a fejéhez a múltat. Ha kétséged van nem állhatsz bele rögtön a srácba. Ovatosnak lehet lenni, de nem féltékenynek. Ha nem tud/akar bizonyitani, ha te nem tudsz bizni, akkor visszont csak elfecsérelt időnek fog tünni a szakitásig telt idő.

2019. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eltudod magadban temetni, vagy nem, de ha nem, es egyutt maradsz vele, akkor szenvedni fogsz. Köztes megoldás nincs, itt csak szélsőségben lehet gondolkozni. Ha ugyerzed, hogy ezt nem tudod neki elfelejteni, szerintem nincs értelme tovabb. Tudom, hogy ezen a ponton ahol most te vagy nehéz ebben donteni, ezert nem a pillanatnyi erzelmi allapotod kell figyelembe venni, hanem előre kell gondolkozni azon, hogy hosszútávon mi is lenne a jo döntés.


Van egy személyes sztorim is, ha úgy tetszik tapasztalat, amibol talán ihletet tudnal meriteni a dontesedhez. Ha erdekel privatban elmeselem.


19/F

2019. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 vagy, nem együtt fogtok megöregedni. Ha nem ezért és nem most mentek szét, akkor majd később...
2019. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon megbántott. Az elmult 3 napban szét akar durranni mellkasom, és nagyon gyorsan veszem a levegőt. Nagyon megvisel.

Tudom, hogy még fiatalok vagyunk, és kicsi rá az esély hogy együtt öregedjünk meg, nem is ez a célom. Én csak boldog akarok lenni vele. Megprobalom elfelejteni.

2019. jún. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!