Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziahalo kérdése:

Megcsalt a barátnőm, tévő legyek?

Figyelt kérdés

F/17, l/16

5 hónapja voltunk egyutt es minden szep volt,eljutottunk mar oda is h tobbszor lefekudtunk ,mindent megvettem neki(70 ezres cipo, tobb 40 ezres taska, ekszerek stb) a szuloknek is tetszett minden de a baratnom kitalalta egyik naprol a masikra h szakitaunk mert szerinte eltavolodtunk egymastol es masnap mar masik fiuval smarolt.Na az a vicc h ez a fiu egy utolso csoro csoves senki.En elfogadtam es mondtam h akkor vege es h hagyjon beken orokre de adjon vissza 50 ezret mert ez igy nem oke de nem akar velem tobbet beszelni.Az szuleinek elmondtam mindent.Mi tevo legyek?



2019. máj. 1. 16:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Bocs,de legközelebb jol gondold meg mennyit köktesz 1lanyra,pláne ilyen fiatal korban!

Le lettél húzva,az az igazság!

Nem sok mindent tehetsz

Keress másik bnöt

2019. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Bocsánat a megfogalmazásért de szard le! Ha ilyet tett akkor nem érdemelt megmondnám hogy tedd azt amit én mikor megcsalt a volt barátom de nálad nem játszik hogy betöröd az orrát.

16L

2019. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel nekem egy Lagerfeld táskát, leszek én a barátnőd :D Na jó, csak viccelek. Csak kihasznált, ennyi. Egyébként nem csalt meg, mert előbb szakított, nem?

Amúgy elég hülye vagy te is, hogy a szüleid pénzét egy lányra költötted, én pl el se fogadtam volna ezeket.

Amúgy az az utolsó csóró csöves senki lehet hogy kedves fiú, nem? Elég gáz, hogy ez alapján ítéled meg, mert az ő szüleinek nincs annyi pénze, mint a te SZÜLEIDNEK.

És ha már ilyen okos vagy, hogy ennyit költöttél rá, akkor mi az hogy visszakéred a pénzt? Te voltál hülye, ő csak kihasználta.

Egyébként sajnálom, tudom hogy most rossz neked, de majd kihevered, és találsz másik lányt.

2019. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mikot meg egyuttvoltunk mar akkor smarolt ezzel a fiuval es ez a fiu tenyleg nagyon durvan le van csuszva szoval a lany is le fog es am nem a szulem penzebol vettem neki dolgokat
2019. máj. 1. 18:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Jah de a legdurvabbat kihagytam: ez a masik fiu nagyon durvan drogos
2019. máj. 1. 18:11
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyelj a jobbkezed mindig ott lesz szval ne szomorkodj.
2019. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor is ez van, nem tudsz mit csinálni. Amúgy miért kéne neked egy ilyen buta lány? Lépj tovább, találsz jobbat.
2019. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg a csaj nem a semmiért smárolt azzal a pasival. Egy ilyen nagyképű csávó helyett, én akár egy csövessel csókolóznék, csak ne veled kelljen.

Amúgy meg ha megvetted neki, akkor minek kérsz vissza 50ezer forintot?! Te voltál a hülye hogy olyan sokat költöttél rá. Mondjuk a csaj helyében elsem fogadtam volna.

Csak mondok valamit:nekem is van ilyen gazdag kölyök ismerősöm, de ezerszer hamarabb választanám azt a fiút, akinek a szülei pl egyszerű tanárok, mert nem a pénzre megyek, hanem arra, amit a fiú érzelmileg, szexuálisan tud nyújtani, vagy tegyük fel a kinézetre. Attól hogy te gazdag vagy, attól nem biztos hogy jól nézel ki. A fiú meg csöves, drogos létére nézhet ki úgy mint egy Ck modell..

2019. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a tanuló pénz. Ezentúl legalább talán nem leszel olyan naív, hogy bárkit is pénzelj. Kihasznált és lazán keresi a következő célpontot. Ponthogy az ilyen lányokat kell kerülni.
2019. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ahj sajnos rosszul irtam le

1. Nem vagyunk gazdgaok csak tenyleg szerettek ezt a lanyt es minden pezem ra koltottem

2.hidd el helyesebv vagyok mint a masik fiu

3. Nem ugy ertettem ra h csoves de minden penzet drogra kolti szoval nem egy szep latvany a fiu

2019. máj. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!