Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti milyet választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyet választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmnek szeretnék ajándékba venni egy kiskutyát.

Nem akarom, hogy bármire is gyanakodjon szval inkább itt kérdeztem meg,miszerint melyik a legaranyosabb kistermetű kutya aminek még a szőre se hullik olyan vészesen.

Lányok válaszára lennék kíváncsi elsősorban.

18f



2019. aug. 1. 10:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
31%
Szerintem a tacskók és törpe pincserek, bár én elfogult vagyok velük😅
2019. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Igen,egy sima szőrű tacskó is megfelelő,(vagy)törpe tacskó.

Akár csivava,Bichon Bolognese(Szerintem az a legaranyosabb ezek közül).

2019. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem tőle is megtudhatod. Elkezded mondani hogy neked melyik kutyák tetszenek és megkérdezed tőle hogy és amúgy neked milyen tetszik.

Én ennyiből nem gondolnék arra hogy kutyust kapok. :)

2019. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Ne vegyél neki kiskutyát ajándékba! Lehet, hogy szereti a kutyákat, lehet, hogy mosolyog minden szembejövő cukiságra, de egyáltalán nem biztos, hogy szeretne 10-15 évre szóló felelősséget venni a nyakába. A vételár töredéke a későbbi oltások, kaja, cuccok árának, ezt sem biztos, hogy szeretné vállalni. Az meg csak hab a tortán, hogy minden kutyusnak saját személyisége van, az a jó, ha a leendő gazdi személyesen választ, nem csak a kezébe nyomnak egy kiskutyát, akivel nem biztos, hogy meglesz a közös hullámhossz.

Ha mindenképp ezt szeretnéd, mondd el neki nyíltan, aztán fizesd a vételárat vagy a kezdő oltásokat vagy akármit. De meglepi ne legyen, mert nagyon rosszul tud elsülni az ilyen.

2019. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem veszünk állatot ajándékba! Főleg nem így meglepetésként.

Nagyon nagy felelősség! Anyagi vonzata is van bőven. Állatorvos elég sokba kerül.

2019. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Állatot soha nem adunk ajándékba!

Vegyül plüsst, ne egy élő kutyát. Egy állat nagyon sok mindennel jár, egy érző lényről beszélsz, akit nem kéne csak úgy odaadni, mint egy tárgyat.


18/L

2019. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne vegyél neki kutyát ajándékba!!
2019. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

A későbbi költségek pl esetleges műtétek nagyon drágák (fél milla), amit nem biztos hogy egyedül tudna fizetni. Javaslom beszélj a szüleivel erről, hogy mit hajlandók feláldozni pl nyaralás, lakás tisztasága, elég sok pénz....

Mert én pont ilyen kutya őrült vagyok, minden második mondatom az, hogy szeretnék egy kiskutyát, de a szüleim kijelentették, hogy “hozzánk nem jön kutya, majd veszek ha elköltözök, túl sok gond” és ezt meg is értem, hogy 50 körül miért nem akarnak már ilyesmivel foglalkozni....

na mindegy közben eltértem a tárgytól, azt akartam mondani, hogy lehet, hogy az ő szülei is hasonlóan vélekednek. Ha még velük lakik akkor mindenképpen ezt beszéld meg, ha egyedül, akkor pedig vedd figyelembe hogy mennyit tud félre tenni, egyedül tudná e hagyni a kutyát napközben...

2019. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Én fiú vagyok ne haragudj de muszáj feltennem a kérdést: A barátnőd utalt már rá, hogy szeretne kiskutyát, vagy teljesen random találtad ki, hogy ezt ajándékozod?
2019. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Szerintem a barátnőd szeretni fogja nagyon a kiskutyát, ne gondold meg magad! :) Én egy yorkiet ajánlanék, pici, aranyos, és a szőre sem vészes szerintem :D
2019. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!