Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti milyet választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyet választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmnek szeretnék ajándékba venni egy kiskutyát.

Nem akarom, hogy bármire is gyanakodjon szval inkább itt kérdeztem meg,miszerint melyik a legaranyosabb kistermetű kutya aminek még a szőre se hullik olyan vészesen.

Lányok válaszára lennék kíváncsi elsősorban.

18f



2019. aug. 1. 10:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Régóta szeretne kutyat es mar a szuleivel is beszeltem, hogy nagy gond lenne-e es ok mondtak hogy nagyobb kutya nem szval ezert irtam mar a kerdesbe is, hogy kissebb kutyafajta
2019. aug. 1. 12:29
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se legyen meglepetés. Állatot nem ajándékozunk, akkor se, ha a szülei belegyeztek. Ha tényleg szeretnéd meglepni, akkor vidd el, nézzetek meg közösen, hagyd, hogy ő válasszon. Már ha egyáltalán akar.
2019. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
És van 2-300ezer forintod egy fajtatiszta kutyára?
2019. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha a közeljövőben szeretne kutyát.


Nézeges itt: [link]


Egyébként egy menhelyi kutya is tökéletes ajándék.

2019. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13: neked ahoz mi kozod, hogy mire van nekem penzem? Nyilvan mar utana neztem az araknak meg a velejarok araval nem csak vaktaban kiirtam a kerdest

14:koszonom a linket ez egy jo segitseg

2019. aug. 1. 15:33
 16/19 A kérdező kommentje:

4es:legalabb 2 kutya most is van melyet ajandakba vettek valakinek ismerosok vagy csaladtagok (unokatestverek, nagymamak) es azok nagyon jol megvannak mind kiskutya koraban lett elhozva a tenyesztotol es semmi baj nincs veluk mert oszzeszoktak.



6os:egy kutya nem targy az teny.De hogy azert ne adjak ajandekba valakinek kutyat mert akkor az olyan mintha egy targy lenne ez egy f@$zsag eleve ha meg tudom venni valahol akkor mar olyan mint egy targy sajnos szval nem attol lesz targyiasitva hogy en odaajendekozom valakinek

2019. aug. 1. 15:43
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad ajándékba kiskutyát épeszű ember meglepetésként. Az ilyenek miatt van tele a menhely, meg azok miatt akik nem ivartalanítják a kutyájukat. Ez nem lenne felelősségteljes döntés. A kutyának is van személyisége, és egy érző lény, az se biztos hogy összepasszolna a barátnőddel az eb. Neki kell kiválasztani az állatot, ha tényleg akarja, mert ez jó esetben legalább 10 évre szóló döntés, nem lehet elviccelni. Megértem hogy szép meg fajtiszta kiskutya kell, akivel lehet menőzni, de örökbe fogadni is lehet nagyon szép kutyusokat, szerintem a menhelyen is érdemes lenne legalább körbenézni, a szemle nem kerül semmibe.
2019. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Shiba inu. Neki kutya szaga sincs álítólag.
2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tudsz két esetről, ahol nem bszták ki a kutyát 2 hónap után, még van sokezer olyan, ahol igen. Persze a barátnőd tuti nem ilyen... Egy ideig. Aztán talán mégis olyan lesz, ha kifogtok egy olyan kutyát, akivel sok a gond. Vegyél neki plüss kutyát, vagy játékokat a leendő kutyának, akit vagy magának vesz, vagy a szülei neki (és maguknak, mert ha 18 vagy, gondolom a lány is veled egyidős lehet, szóval hamarosan költözik. Akkor mi lesz a kutyával? A szüleinél marad vagy viszi magával? Ezt sem árt átgondolni)
2019. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!