Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm le akar feküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm le akar feküdni egy másik sráccal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm eé én 1 éve vagyunk együtt és voltak már hullámvölgyeink, de megoldottuk mindig, de most feltett egy kérdést a minap, hogy lefeküdhet-e egy másik sráccal? ő úgy érzi hogy velem akarja leélni az életét de az bántja őt hogy én vagyok neki az első komoly kapcsolata és semmi féle képpen nem akar elvesziteni. a szive azt mondja neki hogy ne tegye, mert ez teljesen abszurd, de az agya azt mondja hogy "élnie kell még" és arra kér hogy engedjem meg neki és bocsájtsam meg...

2019. aug. 1. 14:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezek fényében hagynom kéne hogy a legjobb fiúarátjánál aludjon 50 kilometerre ugy hogy egész nap kettesben lesznek? És ezt többször...
2019. aug. 1. 18:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire meg nem ertettem egyet a valaszolokkal mint most:D Terj eszhez ember.
2019. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Azert nem minden esetben gaz ez, attól is fugg, hány évesek vagytok, egyebkent o őszinte veled, addig orulj, míg úgy érzi az lehet, persze nyilván ha ezt megtenne engedéllyel vagy anélkül, nem lenne ugyanaz köztetek semmi se! Ezt hidd el! A helyedben én is búcsút vennék, de nekem is volt olyan, aki azt mondta, hogy megtehetem, mert o szeret, és azt akarja őszinte legyek, van akinek belefer ez, nekem is erthetetlen:D
2019. aug. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és az erre fordított időtöket!
2019. aug. 2. 11:45
 15/19 anonim válasza:
100%
Szállj be 3.-nak...🤣 ilyen barátnőm lenne már nem lenne...
2019. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mi a helyzet? Mi a fejlemény?
2019. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... Szép történet ez is. Hááát mit lehet erre mondani... Rib_nc? de legalább tudatta veled, hogy az? Engem megcsalt folyamatosan és végig kihasznált egy lány, akit mindennél jobban szerettem. Tönkretette az egész életem. Neked legalább szólt előre, hogy mire készül. Egyik se jó, de a te eseted talán a kevésbé rossz. Üdv.
2019. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Dobd azt a szerencsétlent, higyj nekem, ebből már nem lesz egészséges kapcsolat.
2019. aug. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Még együtt vagytok??
2021. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!