Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az már megcsalás,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már megcsalás, ha megfogtam egy másik lány kezét?

Figyelt kérdés

Még régebben történt,hogy ittunk részegek voltunk és én megfogtam egy másik lány kezét és így húztam mert felvotlam pörögve futni volt kedvem a piától. És én ezt most vallottam be a barátnőmnek és azt mondja,hogy ez már megcsalás :(

Nagyon megbántam nem akarom a piára fogni,de amiatt volt :(


2019. júl. 8. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
dehogy megcsalás :)
2019. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Messze nem minősül megcsalásnak, ezen csak egy igazi féltékenykedő pcsa tud megsértődni, de az ilyenért hidd el nem kár.
2019. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék ennek,de ez nem megcsalás a jelen történetben. Ha erzelmes,romantikus kézfogás lett volna az megint más dolog,mert ott már lett volna érzelem más lány iránt. Egy jí tanácsot fogadj meg. Ha hajlamos vagy részegen jobban (esetleg túl.jól) elengedni magad,akkor figyelj oda,mennyit iszol mert lehet legközelebb nem csak egy játekos futás lesz hanem ténylegesen történik valami..és igen,a.pia nem mentség. Ezt tapasztalatból írom,ha túliszom magam képes vagyok amnéziára. Igy marad a kultúrivás. És még valami..ameddig nincs erzelmi labilitás és/vagy min.egy csók,inkább ne mond el a barátnődnek. Az ha nem mondod el,nem hazugság, de annyit nem ér egy ilyen kis dolog,hogy veszekedjetek miatta.
2019. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor velem már két fiú is megcsalta volna a barátnőjét.

Ez még nem megcsalás.

2019. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!