Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogyan szakítsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Fél éve összejöttem egy csajjal az évfolyamtársam, de közben rájöttem hogy meleg vagyok. Előtte is sejtettem de reméltem hogy majd megváltozok. Most már teljesen biztos vagyok benne. Ez így nem fog menni. Mondjam meg neki hogy meleg vagyok? Vagy mit tegyek?

2019. aug. 6. 23:13
 1/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Kerek perec mond meg neki éa kész. Így szerintem tiszta sor neki is meg neked is! Nem kell szórakozni a másikkal!
2019. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

De a barátnődet szereted?

Vonzódsz hozzá valamennyire?

2019. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes hülyíteni. Megérdemli, hogy őszinte legyél vele.
2019. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen. Mert ha ilyen kibeszélős/ megszégyenítős, akkor találj ki valamit
2019. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ftf1983 ***** válasza:
41%
Az igazság a legjobb megoldás
2019. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"de közben rájöttem hogy meleg vagyok."

És? Ez már rögtön a szakítást jelenti? Ez nem törvényszerű,hogy rájöttél,higy homokos vagy,és rögvest szakítanod kell. Ha szereted az a csajt...

Gondold ezt át még.

2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem, te a lányokat szereted, csak rosszul tapasztalsz!
2019. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, emberileg szeretem. De szexuálisan nem vonzódok hozzá.
2019. aug. 9. 11:34
 9/10 CFB ***** válasza:
83%

Az oszinteseg fontos, viszont az olyan reszletek, amikhez nem igazan van koze, azokrol nem feltetlenul kell tudnia.

Gondolok itt arra, hogy boven eleg, ha annyit mondasz neki, hogy sajnalod, de reszedrol ez nem megy (akar mert mondjuk rajottel hogy megsem szereted ugy, vagy annyira, mint ahogy kellene/megerdemelne).

Ha olyan emberrol van szo, akiven ezer szazalekosan megbizol, nem pletykas/rosszindulatu, es fontosnak erzed, hogy tudja a Teljes igazsagot, csak akkor “kosd az orrara”, hogy a lanyok nem vonzanak.

2019. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na, azóta mi újs? 💓
2020. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!