Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, vagy annál több?

Figyelt kérdés

Nos az alap koncepció, hogy az legjobb barátom egy fiú (wow)

Megesett már, hogy részegen "kavartunk"(lefekvésről szó sincs, "csupán" csók és ölelkezés) , viszont én akkor kapcsolatban voltam. A srác többször is mondta hogyha nem lenne párom, akkor ő már rég a tettek mezejére lépett volna (elvitt volna randizni stb.), illetve a közös barátainknak is volt, hogy ecsetelte, hogy ő nagyon sajnálja hogy csak részegen van közöttünk ilyen kapcsolat.

(lett volna alkalmunk lefeküdni, de se ő, se én nem akartuk és megbeszéltük)


Megbeszéltük hogy nem lesz többé ilyen, mert ez így nem helyes.



Azóta szakítottam az exemmel (alapjáraton is kihalt a kapcsolatunk)

Viszont most lehívott magához, 4napra,hogy legyünk náluk kettesben.



Igaz kételyekkel, de belementem.


Olyan programokat talált ki, hogy megtanít íjászkodni, elmegyünk este moziba kocsival, utána elmegyünk egy tóhoz sétálni, megtanít gitározni, együtt főzünk majd, stb.


Szóval ezeket nem tudom hova tenni..

Lehet hogy túl vak vagyok, de akkor ez most mi is akarna lenni?..


2019. aug. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez több lehet mint puszta barátság... Már eleve az, hogy azt mondta hogy "ha nem lenne párod, már rég a tettek mezejére lépett volna" (Elhívott volna randira stb.) szerintem sokat jelent.
2019. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze akar veled jönni a szerencsétlen...
2019. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelmű hogy tetszel neki, de mivel barátok vagytok és te foglalt voltál, így nem lépett.

Szerintem fogadd el a meghívást és ezúttal nézz rá más szemmel. Mintha randira hívott volna. Ha úgy érzed csak barátok tudnátok lenni, akkor mondd meg neki. Ha viszont szeretsz vele lenni és vonzónak is találod, akkor hajrá.

2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Megakar dugni, mi más lenne.
2019. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 miafa?
2019. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!