Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges, hogy az önbizalomh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy az önbizalomhiány, szorongás miatt nem tartjuk vonzónak a párunkat szexuális úton?

Figyelt kérdés

Mert félünk, hogy esetleg nem fogunk megfelelni neki, ha mondjuk meglát ruha nélkül, tapasztalatlanok vagyunk hozzá képest stb.

Előre is köszi!



2019. aug. 14. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer mindenkinek el kell kezdenie a szexuális életét,nem? Nem kell aggódnod a tapasztalatlanság miatt,ezt elhiheted nekem.


Ha igazán szeretitek egymást,akkor a méretek nem egy meghatározó cucc kéne legyen az életetkben. Az azért elég gáz,ha méretek miatt elhagy vagy csak azért van veled:)) Szerintem ez csak ráadás kéne legyen mindenre.


Szóval hajrá! Szeresd önmagad és legyen önbizalmad. Nem kell szégyellned semmit. Pláne nem a szeretted előtt.


17/F

2019. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt maximum gátlásosság,szégyenlősség alakulhat ki. Véleményem szerint nincs összefüggés, ha magaddal nem is vagy elégedett,attól még kéne hogy a párodat vonzónak találd.
2019. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából szeretem, szükségem van rá, de nem tudom elképzelni magamat vele ahogy éppen szexelünk, már majdnem ilyen..hmm nem is tudom, nem mondom hogy undor jön elő bennem, de inkább ilyen "légyszi,inkább ne" érzés. Fogalmam sincs mit kellene tennem ez ellen :D
2019. aug. 14. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Soha semmit nem szabad túlgondolni. Abból csak rossz lesz. Hidd el. Hagyjad,hogy történjenek a dolgok,meglátod jó lesz és tetszeni fog.


Rendben van,hogy fantáziálódsz erről vele meg minden,de ne túlzásba. A dolgok majd jönni fognak s tetszeni fognak. Meg élvezni ia fogod,hidd el:)

2019. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából szeretem, szükségem van rá, de nem tudom elképzelni magamat vele ahogy éppen szexelünk


Nos, csak a viszonyítási alap hiány mondatja veled, hogy szereted. Tudom, hogy úgy érzed, de hidd el...


Á, ne hidd el. Én se hittem a sok hülye felnőttnek, amikor tinikoromban azt mondták az én égig érő szerelmemre, hogy csak diákszerelem, ami egy-két szóból elmúlik. Aztán persze igazuk lett, de arra már csak akkor emlékeztem, amikor én intettem a csemetéimet. :-)) Hisz pontosan az a szép a szerelemben, hogy mindegyiket a legelragadóbbnak, a legszentebbnek, a legidőtállóbbnak érezzük, amíg tart.

2019. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!