Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély folytatásra vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély folytatásra vagy újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Több mint két és fél évig voltam együtt a barátommal. Egy hónappal ezelőtt szakítottunk közös megegyezéssel. Ő most megy egyetemre, elköltözik otthonról és nem lenne időnk találkozni mivel én az utolsó évemet kezdem gimiben és emellett mindketten dolgozunk minden hétvégén. Persze a kapcsolatunk nem feltétlen emiatt lett véges. Kezdett elhanyagolni, természetesnek vette, hogy mellette vagyok. Így szépen lassan kezdtünk elhidegülni egymástól. Megtörtént a szakítás, de szigetre még közösen elmentünk két napja. Nagyon jó volt újra vele tölteni két napot... reménykedem benne, hogy sikerül folytatni vele, de az idő amit külön töltünk majdnem egy év. Ezalatt az egy hónap alatt is rengeteg dolog történt, félek egyikünk továbblép és nem lesz esélye a kapcsolatnak.

2019. aug. 15. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme már ebbe reményt ölni. Vége lett, mert nem értékelt már, elhanyagolt, nem foglalkozott veled. Valószínűleg egy ideje nem érzett irántad úgy. Az, hogy a kötetlen két napon mi volt, lényegtelen. Kb. utolsó találkozásotok volt, intettetek egy szép búcsút, ennyi. Ha engeded hogy addig csüngjön rajtad, míg nem lesz meg neki az új barátnő, csak magadnak okozol további fájdalmat.


Lépj túl és foglalkozz magaddal, idővel túl leszel te is rajta. Majd találkozol olyannal, aki nem vesz természetesnek és veled szeretne lenni.

2019. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!