Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom féltékeny. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny. Hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (csak barát) aki meleg. Egy helyen dolgozunk így viszonylag sok időt töltünk együtt. A párom ezt tudja és azt hiszi hogy megcsalom. Viszont azt nem tudja hogy meleg. A meleg barátom pedig arra kért hogy ne mondjam el senkinek.

2019. aug. 18. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A palidnak mondd el, de a azt is mellé, hogy ő is tartsa titokban. Csak hagyja már abba, :D
2019. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen. De a párom eléggé "homofób"
2019. aug. 18. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Mint mindenki, mi vele a baj?
2019. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, és kész. Csak nem akkor élettelen gyökér, hogy nem érti meg azt, hogy ennek titokban kell maradnia.
2019. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Már azért otthagynám a pitsába,mert olyan primitív szinten maradt meg,hogy elítél valakit csak azért, mert meleg. Nem,én nem vagyok meleg.

A kapcsolatod egyébként is elég ingatag (ne próbáld állítani az ellenkezőjét),ha ennyire bízik benned a "párod".

Ebből úgyis szakítás lesz,ha nem most,még szívsz vele egy darabig. A srác nem bízik benned,ha ez sem ok szakításra,akkor nyugi, az elkövetkező hónapokban(?) az ilyen ember bőven fog még okot adni.

2019. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

#5, mit szívsz? Alapjárat mindenki homofób. Undort érez az iránt, hogy megy a farbatúrás, vagy a lefetyelés. Ezt nevezzük normálisnak.


Az már egy egészen más tészta, hogy ezt szóvá tesszük, avagy sem. Én nem szeretem a buzíkat, mégsem köpdösöm arcon mindegyiket azért, mert az. Ilyennek született, el kell fogadni.


Elfogadás > [szeret-nemszeret érzések]


De az, hogy te leszűröd ebből a helyzetből azt, hogy ha valaki nem szívleli azt ha valaki meleg, akkor az egy utolsó féreg bigott náci köcsög, ... sőt! még azt is, hogy szakítás lesz ebből a kapcsolatból, az azon túl hogy szánalmas, kissé röhejes is.

2019. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
51%
Miért adnád ki egy barát titkát?!? Akkor meg lesz más akire féltékeny lehet...
2019. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

#6: nem mindenki homofób,csak te vagy ennyire alacsony szinten.

Nekem nem különösebben bántani,hogy a másik ember egy harmadiknak a farában túr. Sőt,nem is kell elképzelnem. De hoppácska, a homofóbia kiterjed a leszbikusokra is, de gondolom az ilyen te fajta embereket a női érintkezés nem zavarja. Gondolom az ollózás, meg hogy az orál nem zavar két nő között,mert fú de izgi,de ha egy férfi a másikba dugja, az undorító. Képzeld,én teszek rá,ki hova dugja. Ha egy meleggel vagy leszbikussal beszélek, akkor engem egyáltalán nem érint a magánélete, képzeld,akkor sem érintene,ha hetero lenne.


Te papolsz az elfogadásról,mikor előző mondatodban undorítónak tartod? Bújj már el, kisfiú.

2019. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tűrdd el

Mondd el

Mond azt, hogy aromantikus/aszexuális

2019. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#8, a szótárban az "elb@@szott gondolatmenetű ember" szóra te vagy a legmegfelelőbb illusztráció.
2019. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!