Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális, hogy fél év után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy fél év után is féltékeny vagyok? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan 7 hónapja vagyunk együtt. De kezdem az elejétől.

Egyszer felhívtam az exét és megkérdeztem,hogy ő ki, és mondtam,hogy én a fiújának vagyok a barátnője (akkor még együtt voltak). Ezzel hatalmas port okozva köztük. Aztán utána szépen lassan elkezdett udvarolni nekem. 2 hónapra rá már csókolóztunk,de még nem voltunk együtt. Aztán megtudtam,hogy még együtt van a barátnőjével. Borzasztóan éreztem magam. Február 28-án szakítottak, majd december 5-én összejöttünk. Körül belül 2 hónapra rá kaptam egy videót tőle,amin az exe az ágyán fekszik és énekel. Rákérdeztem,hogy ő a tesója-e. Azt mondta igen és hogy úgy volt,hogy kirándulni mennek. Rá pár napra megkérdeztem,hogy ő ugyan ki (tudtam,hogy az exe) és miért volt ott, meg miért kaptam róla videót. Erre azt mondta,hogy random átment és elkezdtek hülyülni. Ekkor csinálta a videót. A csaj elakarta venni tőle a telefont és véletlen átküldte nekem. Nagyon szarul esett. És nem értem,ha elvileg utálja akkor miért engedi be a házba vagy, miért hülyül vele, ée csinál róla videót...Rá pár hétre keringett egy olyan pletyka,hogy egy tálca sörben fogadtak,hogy meg tud-e fektetni vagy sem. Ez is borzasztóan esett. Már szorongtam. Így kb 4 hónap után az összejöttünktől is fent voltak a közösségi oldalakon a közös képei az exével. Majd csodával határos módon letörölte őket és a csaj is. Bár a csaj posztjaira még mindig reagál valahogyan. Aztán egyszer láttam,hogy beszélget az exével és ez is nagyon szarul esett.

Összefoglalva velem csalta az előzőt tudtom nélkül, majd szakítottak, összejött velem és hatalmas katyvasz van a fejemben.

Akárhányszor meglátok a csajról egy képet gyomorgörcsöm és hányingerem van.

Szorongok. Félek,hogy nem vagyok elég jó, hiszen van rá okom. Miért kéne neki egy csontkollekció aki 10 cm-vel magasabb nála nem a legszebb teremtménye a világnak ráadásul nem is annyira okos. Itt a nyár és alig látom. Egy hónapban talán 1x és fogalmam sincs kivel van, kivel beszélget. Félek,hogy az exével egyre jobban kijönnek majd elhagy miatta. Bár borzasztóan sokszor mondja,hogy mennyire szeret és hogy senkiért se fog elhagyni, illetve,hogy velem akar élni.

Mire tudjátok vélni? Mit csináljak? Jogosan vagyok féltékeny?



2019. júl. 2. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fentieket látva én már rég otthagytam volna... tálca sörben fogadás, az exével kavarás, kell a kutyának az ilyen
2019. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha kilépsz ebből a kapcsolatból. Ne tedd magad tönkre senki miatt.

Tudom könnyű írni, hiszen lehet ha én lennék ebben a helyzetben ugyanúgy reménykednék hogy hátha mégsincs igazam.

De ezek egyértelmű dolgok.

Jobbat érdemelsz. Ha az exet megcsalta veled, szerinted veled nem tenné meg ugyanezt?

2019. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kell ezt a kapcsolatot. Ne tedd tönkre magad!
2019. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Már most tönkre tetted magad a ebben a kapcsolatban. Ez már nem féltékenység amit érzel, hanem teljesen bizonytalan vagy magadban (insecure-nak nevezik angolul).


Megcsalta a barátnőjét veled, ez már alapból szánalmas, de mellette is folyamatosan hazudik. Nem megbízható, egy gerinctelen sz*r. Nem az exe miatt kell aggódnod, bárkivel megfog csalni aki éppen felkelti az érdeklődését. Hogy tudnál még bízni benne továbbra is?


Ennek így nincs semmi jövője, le kell zárni, aztán nehogy másik kapcsolatba ugorj míg össze nem szedted magad fejben. Minden kapcsolatod halálra lesz ítélve, ha nem dolgozod fel a történteket, nem rakod le az új határaidat, amikkel kiszűröd az ilyen hazug férgeket. Maradj erős és ne engedd hogy tovább kihasználjon.

2019. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!