Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megértem, hogy rosszul esik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértem, hogy rosszul esik neki. De engem nem lehet megéretni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Januárban kavartunk és találkoztunk is egyszer. Nagyon rendes gyerek, de rengeteg félreértés volt közöttünk. Egy idő után nem is keresett. Nem beszéltünk. Az érzéseim elmúltak. Most nyáron neki fogtunk beszélgetni, és mondtuk hogy kellene találkozzunk. Tisztán emlékszem,hogy lemondtam az egyik szombatot mert nagyon csúnya idő volt , nem akartam,hogy úgy jöjjön fel hozzám. Akkor azt mondta, ő azon kívül minden nap dolgozik. Mondom na jó, akkor majd tala ősszel, ha nem... Aztán volt pár este mikor kihívott de nekem az túl késő volt, nem mentemis ki vele. Itt a nyár vége. Most akar kimenni,de engem nem engednek a szüleim, mondtam menjünk jövő héten,de ma nem tudok, már nem engednek ki. Akkor fel volt háborodva,hogy jó,hogy egész nyáron hitegettem. Most én vagyok a hibás? Ha én nem írok rá nem is tudja hogy élek vagy halok. Ő nem keres. Rám ír ha erre van az újta, és akkor akar találkozni,de az nem úgy megy. Most értem,hogy nem találkoztunk egész nyáron,de ő azt mondta minden nap dolgozik, nem fog rá érni. S akkor ha engem nem engednek, olyan világ végi katasztrófa?

16/L 17/L


2019. aug. 20. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
17/F
2019. aug. 20. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

17 éves srácként anyádék nem engednek ki este, hogy egy lánnyal találkozz..? Vagy te vagy a lány? Bocsi ez egy kicsit zavaros :s

De amúgy kortól és nemtől függetlenül- ha te írsz rá és te csinálnál neki programot, viszont visszamondod, akkor még jó hogy ideges.

2019. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ti nem akartok találkozni.

Szerintem nem is kell.

2019. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány (úgy kezdődik,hogy van egy barátom...)A szüleim kicsit szigorúbbak ő meg messzebbre lakik. A múltkor azért mondtam le mert nem akartam,hogy 12 km-t biciklizzen viharban... Szerettem volna vele találkozni de abban a hitben éltem hogy ő egész nyáron dolgozik, ahogy mondta nekem. Erre ő van megsértődve ha este nem akarnak utcára engedni. Értem,hogy rosszul esik hogy nem találkozunk,de ő se keresett engem egész nyáron..
2019. aug. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!