Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megértem a lányok problémáit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértem a lányok problémáit és meghallgatom őket. Azért mert ők lányok én meg fiú?

Figyelt kérdés

Szeretek emberekkel bánni, beszélgetni. Meghallgatom a fiúk problémáit is, de valahogy sokkal jobban hidegen hagynak. A lányokéi talán érdekesebbek...nyilván, mivel elmúltam 20, több tapasztalatom van, amit át is tudok adni... Ezért van ez? Szeretem, hogy át tudok adni tapasztalatot vagy inkább csak szeretem a lányok bizalmát és kedvességét?

Lehet mindkettő :D


2019. júl. 28. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert reménykedsz, hogy valamelyik majd ágyba bújik veled.
2019. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ááá neeem. nem hiszem. Tényleg nem szoktam össze-vissza kefélni. az már inkább lehet, hogy reménykedek érzelmekben.


Ez egy önmarcangolás/önelemzés nyilvános platformon...zseniális ez az internet XD

2019. júl. 28. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad magad is. Azt reméled hogy így közel kerülsz valakihez és több lehet belőle, de ettől még eshet jól hogy segítesz neki, tehát nem ez az egyetlen ok. Nice guy-nak hívják az ilyet, külön könyveket írtak rá. Valószínűleg ez az a módszer, amivel lányok közelébe tudsz kerülni és nem kapsz visszautasítást (mert nem is próbálkozol be), de pozitívan reagálnak. Csak így nem lesz belőlük semmi, mert csak szemetesként árazod be magad.
2019. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hmm ez nagyon érdekes... lehet igazad is van. Rákerestem az interneten és sajnos nagyon kevés találat van rá magyar nyelven...

De tényleg igazad van, el kell ezen gondolkodni...meg azon, hogy akkor ez most pozitív vagy inkább negatív :D

2019. júl. 28. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább mondjuk úgy, hogy nem egészséges, mert megvannak a pozitívumai. Ugye vannak a nagyszájú parasztok, az ilyen utolsó bunkók, akik semmibe vesznek mindenkit és csak maguk a lényeg, kb. ennek az ellentéte lenne. Azért nem egészséges, mert míg a másik csoport túlértékeli magát, te alulértékeled és magad elé helyezel másokat, tálcán adva a lehetőséget hogy kihasználjanak.


A segítés szándéka jó, van benned empátia, bár ugye amiatt teszed mert így figyelmet és pozitív visszajelzést kapsz. Tippre gondolom nem nagyon volt sikerélményed lányoknál, és így az önbizalmad sem lett felépítve. A segítést folytathatod és kiélheted a különböző önkéntes eseményeken vagy programokon való részvétellel, a magánéletben meg szerintem érdemes elkezdened magaddal is foglalkozni, határokat letenni, nem ugrálni másoknak. Neked is megvannak a gondjaid és céljaid. Nyilván ez nem azt jelenti hogy innentől nem segítesz senkinek, hanem mérlegelsz hogy mi az ami belefér, mi az ami nem, például ha valaki a napi bajaival állandóan leterhel, vagy pasiügyekkel zaklat, akkor semmi okod rá hogy te azt hallgasd. Ugyanígy mások lelki világáért sem vagy felelős, az ő döntéseik vezettek oda ahol most vannak, helyettük nem tudod élni az életüket, meg nem is kell.

2019. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dee elég sok sikerélményem volt és van a lányoknál, meg elég sok önbizalmam is van, ezzel nincs gond. :D

Inkább arról lehet szó, hogy szeretem megtapasztalni újra és újra azokat a pillanatokat, mikor egy lány megbízik benned és közelebb kerül hozzád. A komolyabb részét már inkább hanyagolnám , nem is viszem el odáig. Nyilván tényleg szívesen segítek, és nem élek vissza az információkkal, de szeretem a kapott bizalmat és szeretet is anélkül, hogy utána el kellene köteleződjek.

2019. júl. 28. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,nekem úgy néz ki te tisztában vagy azzal,hogy mit miért teszel és érzel tehát megválaszoltad a saját kérdésed. xD De a leírtak alapján szerintem is mindkettő igaz lehet rád.
2019. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, megválaszoltam. :D Most. Gyakorlatilag jó volt leírni, gondolatot ébreszteni és következtetésre jutni. :D

Köszi, pacsi!

2019. júl. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!