Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon (tényleg nagyon) szereti a BTS-t (ez ilyen Koreaiakból álló fiúbanda), eddig ezzel nem is volt (nagyobb) bajom.

Ma felhívtam videochatben, mondta hogy faltól-falig kiköt egy madzagot, arra pedig rárakja egy csomó BTS-es fiúról készült képét. (kb 50 van neki ilyenekből :) )

Meg mondta hogy xy lesz a férje, meg hasonlók.

Mondtam neki, hogy ez engem így azért zavar, amire azt a választ kaptam, hogy nekem meg játékfüggőségem (nincs függőségem, csak szeretek játszani) van.

Ti mit mondanátok neki? Hívassak le én is képeket híres női énekesekről (most Ariana Grande jutott eszembe) és rakjam én is tele vele a szobámat, meg mondogassam neki hogy jaj milyen gyönyörűen néz ki és hogy tuti ő lesz a feleségem?

Vagy mit kéne ilyenkor csinálni?

Igazából még most sincs bajom ezzel, csak zavar, meg na. A barátnőm ne rakja már tele a szobáját más fiúk képeivel.


Ti mit tennétek?

Köszi a válaszokat!



2019. aug. 23. 22:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem :)
2022. máj. 18. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!