Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitévő legyek? (minden lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (minden lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nyár elején ismertem meg ő kezdeményezett, idősebb nálam jóval. Elég hamar belém szeretett. Aztán az egyik haverjától hallottam, hogy csak egy barátnője volt ő is csak egy hétig és azóta senki. Egyszer összevesztünk azóta flegma lett velem de szerintem a barátja hatására mivel a haverja ez a tipikus mai kigyúrt,, páva'' gyerek. Aztán mondta,hogy akkor járjunk viszont én még várni szerettem volna a dologgal erre fogta és hozzám vágta, hogy más már ennyi idő után...

Aztán most megint nem beszélünk, én mondtam neki, hogy hagyuk az egészet nincs jövője. De ő folyton mondogatta, hogy szeret és szerintem szerelmes is volt ahogy ő elmondta. Én tisztelem ezért, hogy tiszteletben tartja a kérésem. De igazából az se érdekelte, hogy miért döntöttem így, vagy azt se mondta hogy beszéljük meg, és azóta nem is keres. Azt érzem, hogy igazából a sok szép szöveget amiket mondott azt már nem csak nekem mondta. Nagyon rossz nélküle és lehet, hogy ő benne lett volna a kapcsolatban és én még nem de úgy érzem, hogy nekem ő mégis fontosabb. Nem tudom mitévő legyek, és már ezt az egészet nem értem.


2019. aug. 25. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretne,akkor nem törődne olyan banális dolgokkal,hogy várnia kell rád.. nem vágná a fejedhez,hogy más már lefeküdt volna vele (mer bizonyára nem ez érdekelné!)...Minden adandó alkalmat megragadna,hogy veled lehessen és megbeszéljétek a dolgokat. Szerintem hagyd a fenébe!Ha neki nem érsz annyit,hogy várjon rád egy kicsit,és az első visszautasítás után feladja a dolgot,ő sem érdemel meg téged!
2019. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az érzéseit nem lehet megmondani mennyire voltak komolyak, nem ismerjük, nem voltunk benne a helyzetben. Ennyi leírásból az jön le, hogy frusztrált, mert nem volt barátnője x ideje és az is csak 1 hétig tartott, ezért minél hamarabb szeretett volna egyet, főleg a nyárra. Benne lehet az is, hogy egyáltalán nem volt fontos a személyed, csak bepróbálkozott, vevő voltál rá, ezért egy darabig push-olt. Nyári kalandig jó lettél volna, de már itt az augusztus vége, nincs kedve több energiát pazarolni rád.


De ez csak egy lehetséges elképzelés szinte 0 infó alapján, szóval nem kell készpénznek venni. A fontos az, hogy te nem akarsz kapcsolatot, ő akar, de nem vár rád, tehát innentől nincs miért rágódni ezen, mert nem tud működni. Zárd le és lépj tovább.

2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!