Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Mióta összejöttünk a barátnőmmel, azóta semmi gondunk nem volt, most viszont megváltozott. Kicsit mas lett a személyisége, és az egyik (most már csak volt) legjobb barátnője mellett semmi köszönéssel elment az utcán. Én ha írok neki, akkor kb 2 nap mire válaszol a hosszú üzenetemre kb 3 szót. Többen tanácsolták, hogy dobjam, mert nem ezt érdemlem, de ettől függetlenül én még mindig ugyan-úgy imádom, és ez felőle is kölcsönös, ugyanis ha küld snapeket, akkor általában odaírja, hogy szeretlek. Ezért nem akarom dobni.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Maradnátok vagy dobnátok a barátnőtöket, ha nagyon szeretitek, de ilyet csinál?

16 éves fiú vagyok



2019. márc. 18. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legelőször beszélj vele hogy miért ilyen, addig ne csinálj semmit! Ha valami baja van hallgasd meg és próbálj neki segíteni abban az adott dologban.
2019. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk erről, ő beismerte, hogy igen, az ő hibája az egész, de ugyan úgy folytatja a "leszarást" (elnézést a kifejezésért)

Most is elhívtam hétvégén találkozni, de eddig nem nagyon reagált rá.

2019. márc. 18. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ezután is folytatta az nem túl jó.. de probálj neki segíteni amiben csak lehet és légy vele türelmes lehet hogy rá jön hogy mekkorát tévedett hogy ő meg elhanyagolt téged. De ha ezután se változik a helyzet inkább hagyd szerintem. ( Első vagyok )
2019. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dobd.. lépj túl a komfortzónádon és tartsd meg a becsületed!

Ettől csak megjobban befogsz neki jönni, de akkor már késő lesz neki.


Véleményem szerint nem éri meg ezt így folytatnotok.

2019. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Harmadiknak: A volt barátnője azt mondta, hogy úgyse fogja megváltoztatni ezt az egészet, csak mondogatja. Pedig régebben annyira jó volt minden, nem értem miért változott meg. Próbálok türelmes maradni, de lassan elfogy.



Negyediknek: Én is úgy gondolom, hogy nem nagyon érné meg, de mint leírtam a harmadiknak, úgy inkább várok még, hátha lesz változás. Csak ha dobnám, akkor én lennék az, akit (gondolom) elmond mindenkinek, hogy én "miért dobtam", meghogy "tök jó volt a kapcsolatunk", ésatöbbi...

2019. márc. 19. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bátorsága (sajnál téged?) kimondani, hogy VÉGE!

A "szeretlek"-kel pedig csak hülyít.

F.

2019. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs arra hajlama, hogy dobjon mert nem tesz rá semmilyen utalást sem. Persze ez csak egy dolog a száz közül
2019. márc. 19. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem megunta a kapcsolatotokat, vagy hát túl megszokott lett minden-én ezzel magyaráznám ezek alapján...vaagy van még valaki, és nem tud dönteni...de nem szeretnek en itt okoskodni, mert tapasztalatom nincs, csak belekepzeltem magam a csajszi helyebe...kitartas, remelem, helyrejon a dolog!☺
2019. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott az egész "rejtély", ugyanis beszéltem a testvérével és kiderült, hogy néhány osztálytársa annyira piszkálja, hogy már a nap végére nincs kedve senkivel sem beszélni. Írtam erre, hogy nyugodtan írjon, és segítek neki. Azóta sokkal többször ír és a békülés fele tartunk. Más csávó nincs a háttérben. Elvileg hétvégén pedig élőben is találkozunk.
2019. márc. 21. 21:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2019. márc. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!