Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket szeretném kérni! Szerintem komolytalan, és csak szórakozik velem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, és van egy srác, aki 23 éves. KB 2018. december óta beszélgetünk, és eleinte nagyon jól kijöttünk. Alapvetően egy aranyos és rendes srác, de van amikor bekattan nála valami és elkezd bunkó lenni velem, azzal a címszóval, hogy neki most rossz kedve van. Olyanokat mondott, hogy szeretné ha a barátnője lennék, meg hogy nagyon tetszem neki és szeretne velem komoly kapcsolatot. Viszont sokszor veszekedtünk, mert amikor rossz kedve van felkapja a vizet minden apró dolgon és eldob magától. Kitöröl mindenhonnan és volt, hogy hónapokig nem beszéltünk. Mindig ő keresett meg újra. A napokban megint össze vesztünk és nekem hiányzik, mert ezek ellenére nagyon megkedveltem. Úgy gondolom, hogy csak játszadozik velem, sőt tuti, de nem tudok ellent mondani az érzéseimnek.

2019. aug. 27. 08:56
 1/3 anonim válasza:
amit leszurtem abbol amit irtal, az alapjan neked se nagyon tetszik az effele viselkedes szoval szerintem hagyd a sracot. esetleg ha osszehoznal egy komolyabb beszelgetest, meglehetne beszelni vele, hogy mi a problema, hatha valtoztatna egy kicsit magan :)
2019. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, nincs értelme összejönnöd vele, utána is úgy fog viselkedni...
2019. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztában kell lenned azzal, hogy lehet nem játszadozik veled, csak szimplán nagyon mély és magas az érzelmi világa. Ha szeret akkor nagyon, de ha gyűlöl akkor nagyon. Ez egy ilyen ember típus.


Azonban kapcsolatot csak akkor fogsz tudni vele kialakítani ha eltudjátok egymást fogadni. És persze működni fog a dolog.

2019. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!