Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok miért szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretitek jobban a komolytalan srácokat?

Figyelt kérdés
Elnéztem a baráti körömet és azok akik semmit nem vesznek komolyan azok mindig minden lánynak felkeltik az érdeklődésüket. Nem vagyok a viccelődés ellen de vannak dolgok amiket komolyan kell venni nincs igazam ?
2017. aug. 19. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi van nagyapó a kezed még mindig a se**edbe szorult?? (nem sértésből , csak demonstráltam a leírtakat és várom az eredményt), ha igaz amit írtál pár percen belül üzenetek ezrei árasztanak majd el, ha csak egy szerencsétlen gyökér vagy aki a valós gondjait erre az egy dologra vetíti ki akkor nem fog jönni privát üzenet max tőled, hogy bass*am meg anyám :/

18f

2017. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi de nem sokkal vagy fiatalabb tőlem és igazad van kicsit érdekesen fogalmaztam meg. Csak fura hogy haverom is kb csak poénból vagy együtt a barátnőjével mert unatkozik de semmibe se veszi . Gondoltam megkérdem hogy ennek mi értelme van
2017. aug. 19. 12:59
 3/6 anonim válasza:
Értetlenek. Volt egy ilyen barátnőm, együtt volt az egyik évfolyamtársunkkal, facebookon mentek a közös képek meg a jujdeszeretlek, a suliban meg elküldte a srácot ha beszélgetni akart vele. És mégcsak nem is 13-14 évesek voltunk, a barátnőm akkor volt 19. Azóta sem lett érettebb, egyszerűen vannak ilyen emberek.
2017. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg aki akarja az úgyis átver máoksat.. Attól mert még te tudod róla, hogy miért van a barátnőjével együtt a lánynak adhatja a szelídet meg a jó fiút ki szívből szereti, hogy kihasználhassa erre-arra, és a naív lányok ezt ugyse fogják észrevenni szóval ilyen alapon sokan úgy gondolják, hogy akkor megis tehetik csak mert van rá mód, valószínűleg a lány máshogy ismeri a srácot mint ahogyan te , mivel mint mondtam ott megjátsza magát, de az is lehet hogy nálad játsza meg magát, és szereti a lányt de az is lehet hogy mindenkinél csak szerepet játszik és valódi énjét elnyomja.

Sok humorista azért viccelődik annyit, hogy elnyomja magában a bánatot , a szenvedést és gyötrelmet, "ha már ilyen vagyok akkor legalább a körülöttem levők nevessenek rajtam vagy valamin amit mondok" elven, egy időután ez normális humort eredményez, de még fiatal korban ez sokszor komolytalan viselkedéshez vezet mivel ezzel kompenzálja a sza*ságait az életében, de ez csak egy lehetséges alternatíva a sok közül, lehet azért teszi azt amit mert szimplán csak egy ge*i mint én.

2017. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 19. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztm a lányok azért vannak együtt ilyen srácokkal mert azt hiszik,hogy majd ők fogják tudni meg változtatni :D de neeem ez sose sikerül xD
2017. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!