Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tavkapcsolat, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolat, szerintetek mukodne?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, a fiu 19, en Magyarorszagon lakom o meg tobb mint 250 km-re tolem kulfoldon. Evente 5-6szor megyek oda latogatoba a csaladom (rokonaim) miatt ahol ez a srac lakik, ezert ot is latom es mindig talalkozunk. Evek ota nagyon tetszik es nagyon szeretem, erdeklodom iranta, es regebben mar kiderult hogy ez kolcsonos. Ev kozben mindig beszelgetunk valamelyik kozossegi median, nagyon jol elszoktunk beszelgetni. Legutobb amikor ott voltam, kimentem vele es egyutt logtunk es meg jobban a szivembe veste magat ezalatt az ido alatt. Azt mondta lehet jovore magyarorszagra fog jarni egyetemre ( nyilvan ha felveszik) es ide koltozik, es en ugy gondolom hogy ha tudom hogy neki mindenkepp szerepe lesz a jovomben, akkor barmennyit tudnek erte varni. Tehat 1 evet kene varnom, es ha ide koltozik akkor lehet valami, viszont ha nem akkor valoszinu nem fognak osszeerni az utaink. Egyebkent sokat beszeltunk rolunk, hogy mi legyen velunk, de vegul sehova nem jutottunk, csak arra hogy varunk es meglatjuk mi lesz. Szerintetek van barmi esely arra hogy a jovoben (ha nem is veszik fel egyetemre) egyutt legyunk? Vagy ti mit tennetek a helyzetemben? Ne remenykedjek tovabb es kezdjem elengedni?

2019. aug. 30. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Utólag bocsánat hogy ékezet nélkül írtam😅
2019. aug. 30. 23:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Én is tavkapcsolatban élek, 8000km-es. Bennünket abszolút az éltet hogy a végén összeköltözünk. De hogy valami tanácsot is adjak és ne csak járjon a szám. Szerintem mindenképpen tisztáznotok kell, hogy merre és hogyan hiszen csak így tudtok tovább lépni. Ha látod rajta is hogy akarja veled akkor mindenképp megéri várni, ráadásul ha 1 év múlva jönne is ide az még nem is sok idő hisz nekünk még 2 és fél évet kell várni :(. Nagyon szurkolok nektek, remélem meg tudjátok beszélni és a legjobbat kihozni belőle. Puszi 😘
2019. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és megint én! :D Mindig reménykedj! Arra sose gondolj hogy nem sikerül, mindenre lesz megoldás egy idő után, most kezdek rajonni hogy a "türelem rózsát terem" mondás valóban igaz XDD
2019. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a hasznos tanácsot, remélem beválik. Nektek meg a legjobbakat:)
2019. aug. 30. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! :) Bármi kérdés felmerul nyugodtan írj hátha tudok segíteni! :)
2019. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bármelyikőtök elkezd majd lúzerkodni akkor annak a kapcsinak lőttek. Tehát legyen erő és kitartás és elegendő lóvé az utazgatáshoz. Sok sikert kívánok nektek.
2019. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem működött sajnos. Ugyanaz volt mindig, hogy majd... és persze sose történt semmi :)

Jelenleg max 2-3 nap az, amit nagy nehezen ki tudok bírni a kedvesem nélkül. Elég erős igényem van a fizikai kontaktusra.

2019. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!