Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik a szerelemem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szerelemem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom kiment külföldre dolgozni,eddig nagyon sokat voltunk együtt,főleg nyáron,minden nap taliztunk majdnem :(

1 éve vagyunk együtt

1 éves lesz ez a munka,de az a jó,hogy 2 hetente hazajön...

De sajnos nagyon rpssz még ígyis,nagyon hiányzik,nem bírom kiverni a fejemből őt,sírógörcs jön rám minden nap :'(

Mit tehetnék?Volt már valaki hasonló helyzetben?Tudnátok valami tanácsot adni?

Köszi,20/l



2019. aug. 27. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Detto :( csak nekem itthon van de messze.

Mi mindennap messenger, videohívás, telefon, ...stb. Ennél többet nem tudsz tenni sajna. S visszafelé számoljuk a heteket, amikor tudunk végre talizni majd:) Már csak két hét nagyon várom :)

2019. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen ,sajnos csak ez van :(

Kitartást Nektek is!! :)

2019. aug. 27. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj ki hozzá egy hétre. Sokkal jobb lesz utána.
2019. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.

Annó volt hogy egy hónapig nem láthattuk egymást, én el is sírtam magam, de akkor szinte minden nap hívtuk egymast, videochaten beszéltünk meg ilyenek.

Viszont amikor hetente találkoztunk akkor is.

Most már több mint két éve vagyunk együtt, szóval jóval keves ebbet beszélünk.:/

De nekem még a rózsaszín köd sem múlt el, szóval van mikor őrülten hiányzik. Egyébként majd ez is jobb lesz idővel.

Plusz egy év hamar eltelik ám. :)

18l

2019. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Örülök, hogy ugyanúgy kibírtátok együtt :)
2019. aug. 27. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kinehettél volna vele te is


Egyébként meg nem szeret téged, ha itt hagyott egy évre.


Javaslom csald meg. Egyrészt kapsz farkat a lábad közé, másrészt megleckézteted a kis hódot, hogy asszony vagy a talpadon.

2019. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
#6 miért ne szeretné? Akkor nem szeretné ha nem is beszélnének, és nem járna hozzá haza.
2019. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os

Szeret a párom nagyon és én is őt,pénz miatt ment ki,itthon nem tudna megélni

Én nem tudok menni,mert suliba járok...

Ja és semmiképp nem csalnám meg,ez nagyon hülye ötlet volt tőled :)

2019. aug. 27. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Ez, hogy "semmiképp" nem csalnád meg, egy meglehetősen ostoba kijelentés volt tőled, bár egy nőtől nem várnék mást.


A kapcsolatokat a szexuális szelekció irányítja, amelyet Darwim az 1859-es remekművében tett közzé. Ez az egész kőkemény biológia, beleszólásod nincs.

2019. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszló!

DarwiN(mert ugye nem "m" a vége)lehet foglalkozott ilyennel is a növény-állattan mellett,de azt kizártnak tartom,hogy leírta volna ,hogy egy idő után muszáj megcsalni a másikat....

Szerintem meg ha szeretek valakit nem fogom hátba szúrni azzal,hogy megcsalom

És egy normál ember,aki tényleg szereti a másik embert ,az hűséges is marad hozzá

2019. aug. 27. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!