Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek hogy mindent el fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy mindent el fogok ronatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttem össze a barátommal. Ez életem első párkapcsolat. Minden tökéletes, nagyon szeretjük egymást, de én nagyon félek, hogy mindent el fogok rontani, hogy nem vagyok elég jó. Fogalmam sincs mit kell csinálnom, nem tudom milyen gyakran kéne találkoznunk, milyen gyakran irjak, mert nem akarok sok lenni neki... Mit tegyek?

2019. szept. 1. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Korai neked a párkapcsolat nem gondolod?
2019. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mindig csak természetesen! És NE félj vele beszélni a kapcsolatotokról.
2019. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy neked alkalmas!
2019. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodj meg és lazíts. Ami tud segíteni, hogy úgy viselkedj, ahogy te örülnél ha veled viselkednének. Ha bármi gond lenne, meglehet beszélni, nem kell aggódni.


Emellett kezdj el ásni magadban azzal kapcsolatban, hogy miért rettegsz annyira hogy nem vagy elég jó. Mik az okai ennek és hogy tudnád ezt afelé fordítani, hogy de, igenis elég jó vagyok, nem kell másokhoz mérnem magam.

2019. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj!
2019. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy önmagad. Ne számitgasd hogy mikor írj neki, és mikor nem, amikor J esik akkor kell, ahogy minden mást is. :)
2019. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Legyél őszinte,kedves,maradj meg olyannak,akivel a párod 1 hónapja jött össze .
2019. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot is "gyakorolni" kell. Ne görcsölj :), figyeld meg hogyan működik a világ, a te párkapcsolatod, a többi pár- és egyéb (tanár-diák, diákok közötti, baráti, szülő-gyerek, stb.stb.stb.) kapcsolat, és eszerint cselekedj. És ne feledd, nem az a "cél", hogy ne menjen szét a kapcsolat, hanem az, hogy mindkettőtöknek jó legyen (a "nehéz" időkben is, amikor az egyik a másik segítségére, támaszára szorul).
2019. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!