Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátom?

Figyelt kérdés
10 napja költözött ki Magyarországra(Erdélyben élek)és évente 3szor járna haza plusz nyáron. És úgy döntöttünk hogy így nem “éri meg” együtt maradni. Nagyon hiányzik és nem tudom mit tegyek hogy jobb legyen..Úgy érzem hogy én nem hainyzok neki. Nem is nagyon szoktunk beszélni. Szerintem nem szeret.. Vagy csak felejteni próbál ? Könyörgöm segítsen valaki
2019. szept. 3. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szetmentetek igy rogton es o ajanlotta fel akkor azt mondanam hogy nem is szeretett felejsd el, ne tards a kapcsolatot, ismerkedj uj emberekkel de vegso soron csak az ido oldaja meg a helyzetet.
2019. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szeret mar :(

Jarj minel tobbet tarsasagba, probald elterelni a figyelmed vmivel, nemsokara jobban leszel!


33/N

2019. szept. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy barátomnak azt mondta hogy azért nem akart belemenni a távkapcsolatba ,mert az neki se lenne jó és nekem se. S hogy azért nem keres mert szerinte így könnyebben elfelejtem
2019. szept. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!