Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is kezd egyoldalúv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kezd egyoldalúvá válni ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet csak én fújom fel és reagálom túl de már kezd kicsit zavaró lenni.

11 hónapja vagyunk együtt bnőmmel. Sokat voltunk együtt mindig felváltva jártunk egymáshoz. Kb 2 hónapja csak úgy jött el hogy én hívtam. Ha nem mondatam neki hogy jöjjön el akkor nem jött el és inkább otthon ült. Ha én nem megyek el magamtól hozzá vagy várom őt meg munka után néha kezdem úgy érezni ha rajta múlna nem is találkoznák.

Ha nem vagyunk együtt mindig mondja írja hogy hiányzom de már semmit nem tesz az ellen h ne így legyen.

Csak túlreagálom vagy van ok aggódni?



2019. szept. 7. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem párkapcsolat :(
2019. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem beszélj vele erről, tőle előbb kapsz reális válaszokat. Egy párkapcsolat 2 emberről szól, és mondd el hogy miért aggódsz, mi zavar téged (persze legyen ez fodítva is) mert úgy lesz teljes a párkapcsolat.
2019. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy te se mész hozzá, nem is várod meg. Hogy akkor mi lesz és ha valóban nem megy, még nem tesz azért hogy lásson akkor beszélj vele.
2019. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2020. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!