Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat ennyi ideig is?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat ennyi ideig is? Vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Idén nyáron(augusztusban) összejöttem egy fiúval. találkozgattunk egy párszor, de neki vissza kellett mennie tanulni és dolgozni külföldre, mert a családjával ott él. akkor ugy beszéltük meg, hogy járunk, és megnézzük hogy birjuk a távkapcsolatot. de nemrég közölte hogy csak decemberben fog tudni hazajönni. gondolom aztán is max húsvétra és gondolom juliusig megint semmi. nagyon aranyos és szeretem, de ugy érzem hogy nekem ez túl sok idő távol. gondolkodtam hogy szakitok vele, de miért tenném? minden nap beszélünk, nem tett semmi rosszat. egy szörnyetegnek érzem magam, mert ő tényleg tehet róla

2019. szept. 3. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
kb 2 hétre jön haza. azért nem tud gyakrabban jönni, mert tényleg messze lakik
2019. szept. 3. 22:14
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolotam rá hogy akkor meglátogatom én, de egy hétvége kb az oda vissza út ugyhogy esélytelen mert én is suliba járok még
2019. szept. 3. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat, en egy ilyen kapcsolatban lettem feleseg, es az egyik baratnom is.


Sztem kizarolag emiatt ne szakits vele, csak ha van mas okod is. :)


34/L

2019. szept. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!