Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Szóval szeret sportolni, a ping pong az egyik kedvence. Focizni, és kosarazni is szeret.

Imádja a Forma-1-et, sok mindent tud róla. Szereti a sportot nézni is, tájékozott e téren valamennyire.

Szereti az állatokat, a természetet, a túrázást.

Sokszor hallgat zenét, e téren is szeret tájékozott lenni, sok félét hallgat.

Szeret filmeket nézni.

Romantikus alkat.

Mint minden embernek neki is vannak hibái amivel tisztában van pl, néha túlagyal dolgokat, van amikor túl hamar rosszul reagál dolgokra. Nagyon kitartó tud lenni.



Általában kedves, barátságos, tud komoly is lenni, és laza is. Fontos neki az érintés, a szeretet, És a bizalom.

( én lennék az) 18f


2019. szept. 8. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
És a negatív tulajdonságok ? Amúgy meg semmi gond nincs Veled csak negatív tulajdonságokat lehagytad.
2019. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok közös bennünk, de ettől függetlenül , lehet.
2019. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Negatív tulajdonságnak gondolom, hogy talán túl érzékeny vagyok, néha túl agyalok dolgokat. Van, hogy túl hamar, rosszul reagálok dolgokra.

Kicsit talán lehetnék néha határozottabb.

2019. szept. 8. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
#1 vagyok. Majdnem olyan vagy mint én csak fiúba😂😂
2019. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen. Szinpatikus nak tünsz. És néhány dologban hasonlítasz rám.
2019. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Jó lenne egy ilyen haver. Szerintem rendben vagy 😎


21/f (Hetero, félreértés ne essék)

2019. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Az nàlam alap, hogy sportos legyen úgyhogy ez jó pont. A természet/állatok/zene szeretete mind jó dolog de az írás és az elmondásod alapján egy határozatlan kis romantikus “virágszál” vagy ami nekem egyáltalán nem jönne be. Az, hogy túlagyalod a dolgokat rám is igaz de nem feltétlen gondolnám, hogy ez rossz tulajdonság.

17/L

2019. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezek alapján szimpatikus vagy, nincs veled probléma.. Viszont ahhoz ismernem kéne, hogy választ tudjak adni a kérdésedre 😄
2019. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1234569 válasza:
Istenséééééég
2019. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!