Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Féltékeny vagyok?

A barátnőmmel a nyáron kezdtünk el járni, én 17 éves vagyok, ő 15, idén kezdte a 9.-et. Ezzel csak az a orobléma, hogy fizika tagozatos gimnáziumba jár, ahhol lényegesen több a fiú mint a lány. Az ő osztályukban pl: 10 lány és 22 fiú, tegát evidens hogy fiúkkal is fog barátkozni... Meg nálunk már 9ben is tanítanak keringőt, és akkor minden órán legalább 2 fiúval fog támcolni (elvileg a lányok duplán táncolnak, a 2x annyi fiú miatt). Megbízom a barátnőmbe, de nagyon okos, szép és kedves, félek hogy valaki(k) ráhajtanak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, barát, tini, kamasz, párkapcsolat, iskola, gimnázium

szept. 9. 23:10  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Szóval a kérdés: Féltékeny vagyok, mit tegyek?

# 1/7Időpont szept. 9. 23:18 Privát üzenet
Ha féltékeny vagy, nem bízol önmagadban. Egy egészséges kapcsolatban nincs féltékenység, mert tudod, hogy ő téged szeret, és senki mást.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 9. 23:49 Privát üzenet
De ha a barátnődbe bízol, akkor hiába hajt rá más, mert a barátnődet nem fogja érdekelni. Tehát felesleges az aggodalom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 10. 09:55 Privát üzenet
15 éves. 100 baratja lesz még, ha aranyos, kedves és szép. Élvezd amíg tart. Ilyen egyszerű a képlet.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 10. 12:00 Privát üzenet
Ha fontos vagy neki akkor nem fog a többi fiúra úgy tekinteni mint rád.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 11. 18:39 Privát üzenet

Egy picit biztos hogy az vagy ha már a kérdés felmerült benned. Míg csak egy picit vagy az, az még normális.

Csak annyit tudok neked mondani hogy tegyél az ellen hogy a lánynak eszébe se jusson más pasi.

Sok sikert !

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 11. 23:33 Privát üzenet
Rátudnának hajtani úgy is, hogy pl csak 3 fiú van az osztályban. Egyébéknt igen, valszeg féltékeny lehetsz, de nem érdemes. Ha megbízhatónak tartod a bartánődet, akkor ne agyalj ilyesmiken, és tarts ki mellette. Ha őszintén szeret , nem fog megcsalni és elcsábulni, bárki is lenne a csábító. :) Úgyhogy ne töprengj ilyeneket. Ha azt mondtad nagyon aranyos lány, és tényleg így is van. :) Várjá, okos szép és kedveset írsz, a kedves meg az aranyos rokon-szavak tehát gondolom, hogy valszeg. :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 11. 23:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, hogy fél év után is féltékeny vagyok? (Hosszú)
1 éves kapcsolatban vagyok. “Betegesen” féltèkeny vagyok és sajnos nemtudom kezelni. Már azon kiakadok ha màs lànynak a képét tetszikeli vagy éppen vissza igazol egy lánynak....
Van okom arra hogy féltékeny legyek?
Miért vagyok ilyen betegesen féltékeny?
Mit tegyek, hogy ne legyek többé féltékeny?
Az összes lány féltékeny, ha a párja jóban van más lánnyal/ lányokkal is?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!