Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a nyáron kezdtünk el járni, én 17 éves vagyok, ő 15, idén kezdte a 9.-et. Ezzel csak az a orobléma, hogy fizika tagozatos gimnáziumba jár, ahhol lényegesen több a fiú mint a lány. Az ő osztályukban pl: 10 lány és 22 fiú, tegát evidens hogy fiúkkal is fog barátkozni... Meg nálunk már 9ben is tanítanak keringőt, és akkor minden órán legalább 2 fiúval fog támcolni (elvileg a lányok duplán táncolnak, a 2x annyi fiú miatt). Megbízom a barátnőmbe, de nagyon okos, szép és kedves, félek hogy valaki(k) ráhajtanak.

2019. szept. 9. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés: Féltékeny vagyok, mit tegyek?
2019. szept. 9. 23:18
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha féltékeny vagy, nem bízol önmagadban. Egy egészséges kapcsolatban nincs féltékenység, mert tudod, hogy ő téged szeret, és senki mást.
2019. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha a barátnődbe bízol, akkor hiába hajt rá más, mert a barátnődet nem fogja érdekelni. Tehát felesleges az aggodalom.
2019. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
15 éves. 100 baratja lesz még, ha aranyos, kedves és szép. Élvezd amíg tart. Ilyen egyszerű a képlet.
2019. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki akkor nem fog a többi fiúra úgy tekinteni mint rád.
2019. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egy picit biztos hogy az vagy ha már a kérdés felmerült benned. Míg csak egy picit vagy az, az még normális.

Csak annyit tudok neked mondani hogy tegyél az ellen hogy a lánynak eszébe se jusson más pasi.

Sok sikert !

2019. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rátudnának hajtani úgy is, hogy pl csak 3 fiú van az osztályban. Egyébéknt igen, valszeg féltékeny lehetsz, de nem érdemes. Ha megbízhatónak tartod a bartánődet, akkor ne agyalj ilyesmiken, és tarts ki mellette. Ha őszintén szeret , nem fog megcsalni és elcsábulni, bárki is lenne a csábító. :) Úgyhogy ne töprengj ilyeneket. Ha azt mondtad nagyon aranyos lány, és tényleg így is van. :) Várjá, okos szép és kedveset írsz, a kedves meg az aranyos rokon-szavak tehát gondolom, hogy valszeg. :)
2019. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!