Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szép tini lányoknak tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép tini lányoknak tényleg a 80%-a már felszines?

Figyelt kérdés

15%-nak meg már van barátja. A maradék 5% az ami nem foglalt és nem is felszines?! Sok haverom ezt mondja, már olyanok is mondanak ilyet akik nagy városba laknak. 3 nagy városhoz is elég közel lakok pl debrecen,miskolc kb 65 km. És van ismeretségem szóval nem hiszem, hogy nem találnék senkit. De mégis páran azt mondják, hogy a lányok gonoszak,felszinesek,rosszindulatúak.És már az egy alap dolog, hogy 100 lájk facen. No meg minimum havi 30 ezer forint anyuéktól, amiből vagy 12-nek randira kell el menni, minimum. Meg Iphone 6 vagy inkább má 7. És hogy, nem lehet már csak úgy párt találni. Mert valamelyikről nem is gondolod, és akkor derűl ki, hogy felszínes amikor már meg szereted. És össze töri a szívedet. Nem értem, tudom, hogy van sok felszines. Én egy kis településen lakok, éppen ezért még van 1-2 csúnya is aki felszines. De azért nem hiszem, hogy már az összes tini lány ilyen lenne nagyobb városok kőrnyékén is. De az igaz, hogy a lányok is egy kicsit nyitotabbak lehetnének. Legalább akkor ha oda megyünk hozzájuk. És azért fiúk között is van aki csak kihasználja a lányokat. Elvileg ha nem nagyon érdekel, hogy ki mit mond. És magabiztos vagyok, úgyis fogok párt találni. Elvileg így akkor is megtalálhatom azt aki pont megfelel, belsőre is. Én magabiztos vagyok, meg az önbizalmam is egyre nagyobb. Csak sajnos nem nagyon ismerek lányokat, egyrészt mert rossz helyen lakok. Másrészt mert nem eléggé nyitottak a lányok. Biztos nem tetszem mindenkinek. De már elvileg a lányok kedvétől is függ, hogy szóba állnak e egy fiúval. És mondták már egy páran, hogy jól nézek ki, lányok is. De e miatt nem fogok még elszállni magamtól! Ti is úgy gondoljátok, hogy a lányok nagy része rosszindulatú? Bocs a hosszú szövegért :D!

18/F



2019. szept. 11. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Felszínes emberek ugyanúgy vannak a rondák, átlagosak és szépek között is.
2019. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos ez így van, Kérdező, magam is tapasztaltam. Nagyon, nagyon kevés az olyan lány, akit érdekel a belső.
2019. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azért ott is probléma van, hogy aki nem világszépe(szép arc,kicsi orr, vékony testalkat stb) arra nem sok figyelmet fordítanak a fiúk..És azt a 10%-ot veszik észre, aki minenhol tökéletesen néz ki.Lehet rád ez nem igaz kérdező, meg nyilván nem mindenkire igaz, de sajnos sokakra.
2019. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vagy felszínes, ha csak a szép lányokat veszed észre? 😁
2019. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90 %-a
2019. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 October15 ***** válasza:
13%

Na akkor most mi a rák is a kérdés?

Mert a leírás az egy őskáosz.

Nem, aligha pont a 80%-uk felszines.

Meg úgy általában az emberek aligha felszinesek. Qrva bonyolult lények. :D Megvan a maguk indíttatása. Inkább azt mondanám, hogy alulszocializáltak és/vagy retek mód tanulatlanok.


De ettől eltekintve: nem hiszem, hogy felszínvesebbek lennének mint korábban, vagy mint más korosztályok. Nem mellékesen attól, hogy pár hülyegyerek mond valami baromságot még nem lesz igaz. :D Na meg nem is valami up to date. Aligha van annál cikibb dolog egy felszines csaj szemében mint amikor valaki egy 4-5 éves telóval próbál vagizni. :D [Iphone X-nél járunk asszem.] Amúgy mire jó az iphone-nal vagizás? :D Vagy mostantól tolgoatnom kéne a párszáz kilós zongorámat, hogy nézzétek messze többet ér mint egy Iphone? XD [A tologatós / faszméregetős részt leszámítva lehet több csajnak jönne be mint az Iphone. :D ]

2019. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, hogy ez így van. Találkoztam már csúnya lánnyal is aki rosszindulatú, felszines. És ezt nem értik meg, sok fiú azt gondolja, hogy ott egy jó csaj és az már egy bunkó,felszines r*bi. Én csak azért tettem fel a kérdést mert nekem is sokan ezt mondják. De valahogy mégsem hiszem, hogy ilyen rosszak lennének a lányok. Csak kíváncsi vagyok, hogy még hány ember gondolja úgy!


#3 Én nem csak a tökéletes lányokat nézem. Nem is látok sok olyat aki mindenhol tökéletes lenni :D. De már azt vettem észre, hogy a szimplán szép lányok sem valami nyitottak.


#4 Te meg tóld el a biciklit mert biztos neked nem számít a kinézet mi :D?! hagyjuk már. Az ilyen kétszínű embereket úgy bírom.

2019. szept. 11. 18:09
 8/19 anonim ***** válasza:

7: De hát pont te vagy a kétszínű :D

Háborogsz, hogy felszínesek. Te nem vagy elég jó nekik. De közben te is pont ugyanezt csinálod.

2019. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Nem vitázok veled. Mert te egy hülye,gyökér vagy és kész, már azon látszik amit írsz, hogy nem tudtad értelmezni a kérdésem!
2019. szept. 12. 10:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a problémád, hogy felszínesek, vagy hogy nem "nyitottak" (jelentsen ez bármit...az a bajod hogy totál ismeretlennel nem jópofiznak vagy mi?) Hogy jön ide ki mennyit kap a szüleitől (az megvan hogy nem mindenki gazdag?). És miért baj, hogy pénzt költ a randira, hogy jól érezze magát a kiszemeltjével? Eddig nem az volt a baj, hogy a nők nem fizetnek semmiért a randin? :D

De puszi a pocidra nem szállsz el magadtól, milyen isten vagy, még önbizalmad is van,anyukád mondta, hogy jól nézel ki, lábad elé hullok. Hogy ez hogy kapcsolódik megint ide, nem tudom.

Mondanám, hogy ha rossz helyen laksz akkor ott a net ismerkedni de ahogy látom nem vagy képben vele (100 like lol, posztolok egy képet a macskámról az 100 like)

2019. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!