Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátnője, még is bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, még is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jól kijövünk. Nem mondtuk ki egymásnak, viszont biztos vagyok benne, hogy egymásnak nagyon is tetszünk. Mindig jól el vagyunk. Hülyéskedünk, ha kell komoly dolgokról beszélünk. Elmegyünk együtt pár helyre. (Ő visz) Az ölembe fekszik, megölel... Viszont van barátnője lassan 3 éve. De mikor komolyabb témáról beszélünk, mindig feljön a barátnője... Mert, hogy ő annyit gondolkozott rajta, hogy szakítson e. Többször említette ezt, meg hogy nem minden okés. De csak nekem mondta. És mondja nekem: "megbánnám, gondolod megbánnám?" (Ha szakítanának) Láttam rajta a bizonytalanságot. Persze hogy azt válaszoltam, hogy ne hagyd el, megbánod...Pedig legbelül vele lennék csak.... Nem vagyok az a tipikus pár szétválasztó. De nem voltam ilyen helyzetben. Meg volt egy olyan helyzet ahol majndem kibökte, hogy bejövök neki. Most várjak rá, vagy mi?

2019. szept. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor hagyd őt. Ha kevesebbet találkozol vele, nem keresed a társaságát, ő is elgondolkozik azon, hogy mit jelentesz neki. Ha veled akar lenni, dobni fogja a csajt. Ha nem, nem, de legalább kiderül.
2019. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találkozok vele sokat... (suli miatt) De minnél többet találkozunk annál jobban elvagyunk. A barátnőjét úgy nézem szereti. De nem tudom olyan, mintha várná, hogy lépjek, vagy hogy mondjam, hogy ne legyen együtt a lánnyal. Pár napja történt egy eset, amikor is majdnem kibökte# hogy mennyire tetszem neki. Láttam rajta, hogy gondban van. Annyi a baj, h messze lakunk egymástól. Báros nekem
2019. szept. 24. 06:41
 3/5 A kérdező kommentje:
*Bár is nekem nem baj. Kissé bizonytalan vagyok...
2019. szept. 24. 06:41
 4/5 kicsitocsi válasza:

Egyrészt szerintem hajlamosak vagyunk többet beleképzelni dolgokba, mint amennyi ténylegesen van benne. Akár a legegyértelműbbnek tűnő jel is lehet félrefogalmazott.


Másrészt van egy ilyen vélekedés, hogy "ha elhagy érted valaki mást, lehet téged is el fog hagyni egy harmadik valakiért", amiben szerintem van igazság. Bár van, amikor csak nem mer szakítani, pedig ti ketten boldogabbak lennétek, de ezt nem láthatod előre.


Ha ezek nem rettentettek el, akkor szerintem mindenképp meg kell bizonyosodnod róla, hogy tényleg tetszetek-e egymásnak. Ezt lehet veszélyesen (bevallod te neki), és lehet nehezen (valahogy valami random úton-módon megtudod tőle, hogy tetszel-e neki). Ha ez nincs meg, nem fogod tudni irányítani az eseményeket.


Ezután ha kiderül, hogy mégsem tetszel neki, az az egyik legfájdalmasabb dolog, de legalább nem ugyanabban a szituációban maradsz, tudatlanul. Ha ténylegesen, bizonyosan bejöttök egymásnak, egyszer meg kell ejteni a kínos témát és beszélni róla, hogy hogyan lenne a legjobb. Ha nem beszélitek meg legalább valamilyen formában, nem fog egyikőtök sem lépni, mert eddig sem történt semmi. Ha tényleg szeretitek egymást, lehet néhány nagyon kínos szituáción keresztül, de együttlét lesz a vége.


Teheted azt is, hogy megpróbálsz magadtól továbblépni, de ez nagyon nehéz, és sokszor nem sikerül. Viszont ha sikerül, egyrészt már nem fog bántani ez a téma, másrészt sok kínos dologtól. De ha nem sikerül, még több fájdalmat okozol magadnak és sehova sem jutottál.


Ha ez így rossz neked (és amint látom, az), a legrosszabb amit tehetsz, az ha nem csinálsz semmit. Mozdulj ki a komfortzónádból, bátraké a szerencse! :D


Ezek nyilván az én gondolataimon és tapasztalataimon alapulnak, és nem ismerem a környezeted, tehát simán lehet, hogy hülyeségeket hordtam itt össze.


Gondolkodj, vesd ezt össze mások válaszával.


Remélem valamicskét tudtam segíteni :DD

2019. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél! Hasznos volt számomra. A barátnőm párja próbála faggatni a fiút rólam. Mert hogy mennyire egy hangon vagyunk. Erre azt felelte neki, hogy valóban bejövök neki, de ott a barátnője. De ahogyan írtam is, észrevehetően minnél többet vagyunk egymás közelében, annál szorosabb a kapcsolatunk. Most így vakon nektek is nehéz megítélni a dolgot. A társaságunk is látta, hogy jól elvagyunk. Én úgy gondolom, hogy amíg van mibe kapaszkodnia (barátnője) nem hagyja el. Még ha szeretné is. Ez egy olyan biztos pont. De valóban meg kellene ezt beszélnem vele.
2019. szept. 25. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!