Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon szeretett? Miért jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretett? Miért jobb ez így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy csaj akivel nagyon sokat beszélgettünk és szépen lassan úgy alakult, hogy összejöttünk egy eléggé furcsa módon. A történetnek 4 szereplője van (nem szeretném nevükön nevezni őket), a csaj legyen mondjuk Zsanett, legyen egy exe mondjuk Dani, egy új faszi (számomra ismeretlen) legyen pl Bence, és jómagam!


Hol volt, hol nem volt Zsanett és akkori barátja Dani, nagyon boldogok voltak, vagy legalábbis annak tűntek, lényeg, hogy együtt voltak! Dobtunk egy partit Dani berúgott, mint az atom és egy mási lányt elkezdett puszilgatni ami egyetlen egy embernek sem tetszett, de hagytuk, úgy is részeg. Zsanettel kezdtünk egymásra hangolódni, de azért csak biztos távból történtek a dolgok. Teltek múltak a hetek és egyszer csak nálam aludt. Dani ezt megtudta és elhordt mindennek Zsanettet viszont még szerette! Zsanett azt mondta, hogy oké, ha te így akkor én is így és otthagyta!


Mondanom sem kell összejöttünk. Nagyon boldogunk voltunk (elméletben mert én szerettem) és a legtöbb időnket együtt töltöttük! Aztán jött, hogy kevesebbet beszéltünk és egy másik srácnál aludt aminek nem annyira örültem, de hitegetett, hogy nem lesz semmi és hogy én vagyok az egyetlen pasi az életében.

Egyszer csak nem írt vissza egy-két napig nem reagált semmit aztán jött, hogy nagyon köszön mindent amit tőlem kapott stb stb de van egy srác akit megismert (Bence) és szerelmes lett belé... Csak ültem és röhögtem, mert mindenki mondta, hogy igen, Zsanett ilyen, de nem hittem senkinek!

Aztán beszélgettünk egy kicsit, elküldtem a francba (sokkal erősebb volt az az üzenet, de ugye itt nem lehet trágár szavakat használni) és kiderült, hogy amúgy tök sokat sírt mert szeret és nem akar örökre elveszíteni és nagyon sajnálja az egészet.


Na mármost én azt nem értem, hogy ha szeret/szeretett akkor miért csinálta ezt, ha pedig nem akkor miért jöttünk össze?

Minnél több idő telik el a beszélgetés óta, annál inkább érzem azt, hogy nem vagyok senki és belülről csak egy lyuk tátong a lelkemen. Hogy tegyem magam túl rajta, ha igazán, teljes szívemből szerettem?


(A valsággal való bármilyen egyezés nem a véletlen műve, a nevek kitaláltak)



2019. szept. 29. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát,ez a Zsanett is egy r.b*nc lehet.
2019. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ismerkedj.
2019. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeretett.
2019. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 ha nem szeretett akkor mire volt ez jó? Nem értem...
2019. szept. 29. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretett volna nem hagy ott egy másik srácért. Boldogok voltatok meg minden de neki ez nem volt jó, mennie kellett megint egy másik srác után. Vannak ilyen lányok, nem kell ebben értelmet keresni. Rárepül mindenkire és ennyi. Nem kell magadat rosszul érezni emiatt..nem te voltál az első se nem az utolsó akivel ezt csinálta.
2019. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kamugyrosz ***** válasza:

Dikk már ott gyanús h miközben Danival járt ott aludt nálad

Utána csodálkozol h veled járt és Bencénel aludt

Vigasz voltál haver és nem akar többet

Elhagyni meg azért nem akár mert akk lesz mindig kihez rohanni vigasztalódni

2019. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, srácok/csajok, úgy látszik az élet folyamatosan szivat vagy lehet, h bennem van a hiba?
2019. szept. 30. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!