Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet valaki ilyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen egy olyan emberrel akit szeretett?

Figyelt kérdés

Tegnap,találkoztunk volt barátnőmmel,aki aznap bevalotta egy baratja nyomására az eddigi dolgokat amiket eltitkolt előlem.

(1ev6honap “ünneplés” randi(?) )

Megcsalt 4(!) hónapja,titokban sracokkal lógott,”baratnoivel találkozott” ami az volt h elment bulizni.December környéken berúgott és egy utcan szembejövő srac lesmarolta és ő engedte ezt,és ment tovabb,később talalkoztak az utcan megint (Deák tér) és ott a srác megmutatta a Facebook profilját amit nem jegyzett meg bevallása szerint csak annyit hogy valami “roli”.Ezek utan képes volt engem leszűrni h milyen egy szar vagyok mert miattam csinalta mert “rosszul bántam vele” amit mindig azzal magyar h nem írok neki vissza vagy valami ilyesmi.

És ezt eltitkolva olyan barátságot folytatott amit én megtiltottam neki,(mert ne barátkozzon már fiukkal,mert már volt példa előtte h titokban talalkozott veluk.)

Szerintetek? Ezt az ajandekot kaptam tegnap.

Ez normális?

Teljesen le vagyok döbbenve,az egész kapcsolatunk athazudta,nem tudom felfogni.



2018. ápr. 6. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:
kor 16
2018. ápr. 6. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Elrontottátok mindketten, neked nem kellett volna kiszabályoznod neki, hogy nem beszélhet és nem lóghat más fiúkkal, neki meg nem kellett volna *****ni.
2018. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na várjunk.

Szóval,oké legyenek egy lánynak fiú barátai kedves második.

DE!

Ha már egy lány szeret egy fiút ne lógjon már CSAK fiúkkal.

Ha már elmegy buliba vagy valami akkor menjen már lányokkal és ne fiúzzon.

Én egy kapcsolatomban sem örültem volna neki,hogy elmegy találkozni más fiúkkal..úgy még valahogy elnéztem volna,ha barátnői is ott vannak és ez így egy nagyobb baráti társaság.

De ha már szereti a fiút,akkor elhívhatná magával.

Nem tudom lehet velem van a baj/én látom rosszul a dolgokat de én így tartom normálisnak.

ÉS ugyan így fordítva is persze.

2018. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És kérdező..te meg nyugodj meg,hagyd ezt a csajt,ezerszer jobbat találsz majd ennél,ilyenből bármelyik sarkon találsz.

Szakíts,hidd el ha megbocsájtasz csak megalázkodsz előtte és azzal a tudattal lesz,hogy csinálhat bármit mert úgyis megbocsájtasz..

Én is ezt a hibát követtem el,megalázkodtam és szépen ki is lett használva..

Egy ideig szar lesz tény de hidd el enyhűl,ha megismersz valakit aki tényleg szeret.

Én még erre várok:D

2018. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szakitottam,elsö mi az hogy ne tiltsam el? tegnap azt is bevalotta hogy az a srác nagyon jol néz ki :),attol tiltom el akitöl akarom nem?kapcsolatban élünk tudod 2-en vagyunk benne,ha én 1 lánnyal találkoztam volna még a szart is kiszidta volna belölem,és ö ezt titokban csinálta,az után tiltottam meg.
2018. ápr. 6. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a lány éretlen, neveletlen, komolytalan. Nem várhatsz tőle sokat. Feláldozod magad ha vele maradsz
2018. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem maradok vele,vele voltam 1 és fél évet,most meg itt ülök,depressziosan.. :/
2018. ápr. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!