Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem szeretett? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretett? Hogyan tudjam feldolgozni?

Figyelt kérdés
Véget ért egy 8 hónapos kapcsolat, szakítottak velem. Két napja történt, most gyötröm magam, mit rontottam el, mit tettem rosszul. Mindent megadtam neki, csak szeretetet adtam, viszont így visszagondolva én szinte semmit nem kaptam. Sokszor volt flegma velem, de én mindent elnéztem neki. Nagyon csúnyán szakított velem, meg sem magyarázta, csak annyit mondott hogy vége. Próbálom felidézni a múltat, messengeren írt sokat, ott leígérte nekem a csillagokat is, de az életben igazából semmit nem tett értem. Most azt gondolom, hogy én nem vagyok szerethető, engem senki sem szeret, miért nem voltam jó neki. Tényleg mindent megtettem, ha kellett korábban felkeltem, csak hogy előbb találkozzunk, (egy suliba járunk), de ha én kértem tőle, mindig volt valami kifogás.

2019. jún. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló tapasztalatom. Tudom hogy most nehéz, de hidd el, te ettől még biztosan teljesen szerethető vagy! Ebből az egészből csak az látszik, hogy te mindent megtettél, de ő ezt nem tudta értékelni, mert még nem elég érett/vagy csak alapból ilyen. Biztosan fogsz találni nála sokkal jobbat, igazából (még akkor is ha ezt most nehéz elfogadni) szerencse, hogy ennek most vége lett, később még nehezebb lett volna a szakítás. Nyugodj meg, veled nincsen semmi baj. Egy ideig el fog tartani, amíg teljesen el tudod majd engedni őt, de sikerülni fog! Csak ne magadat hibáztasd, ő nem érdemelt meg téged!
2019. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam egy fél éves kapcsolat után. Nálunk ennyire kegyetlen enm volt a helyzet azonban ő nem érezte azt amit az elején. (Mit tehetsz ez ellen, ha nem akarja nem kell vele foglalkozni, elvégre is te olyan vagy amilyen és ő is). Sokszor volt olyan érzésem, hogy nem tud viszonozni a szeretetből, mivel ő sajnos olyan családba született ahol nagyon nehéz dolga volt ezzel kapcsolatban, de mind 1.. Lényeg az az, hogy túl sok energiámba telt vele foglalkoznom, ha pedig fele ennyit kelett volna foglalkoznom vele számomra az csak ugyan annyi, mint egy baráti kapcsolat. Szóval ezt fogadd el, kezd el amgadon dolgozni, ferd ki a fejedből őt zárd le a múétat, ne nézegesd a képeit se azt, hogy mit csinál éppen. Ha te nem kelettél neki és a szereteted sem akkor nem méltó arra, hogy veled legyen, ilyen egyszerű de időt kell magadnak adnod, hogy ezt fel tudd dolgozni leg belül. Sírj ha úgy van kedved de ne gondolkodj azon amit már nem lehet megváltoztatni. Mindennap tegyél ezért amenyit szükséges ugyan is ez nélkül te sem tudsz teljes életet élni egymagad.


22/F

2019. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs a helyes írási hibákért !
2019. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!