Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kérdésem! kérdése:

Szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm és valamelyik nap be vallota hogy egy gyerek rá nyomult és ő hagyta és nem tudom mit tegyek azt mondja szeret és hohy nem tudja mi tőrtént meg éri folytatni vagy hadjam ?
2019. okt. 2. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjad meg neki, hogy nem okés a helyzet- ha kiakad, akkor hagyd ott.
2019. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah
2019. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Azt azért értekeld, hogy őszinte volt.

Meddig mentek el? Ha csak flört vagy ilyesmi, akkor én nem szakítanék. Ha több is volt, akkor meg a körülményektől is függ. Mi volt, milyen helyzetben, csinált e már hasonlót.

2019. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kargor ***** válasza:
53%

Hello!


Köszönd meg, hogy őszinte volt és mond meg neki, hogy máskor ne hadja, mert neked rosszul esik.


Ha folytatja, akkor beszéljétek meg(nem tudom, hogy meg lehetne) vagy szakítsatok!

2019. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értékeld,hogy legalább őszinte volt,és bevallotta. Bár nem tudom a körülményeket,de szerintem adhatsz neki még egy esélyt,ha nem történt semmi olyan.
2019. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!