Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a párom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom, de én nagyon szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg kulfoldon vagyok onkenteskedek, az exem meg otthon tanul. Amikor kijottem megbeszeltuk hogy kibirjuk, ugy volt hogy 1evig leszek kint . De 1 honap utan szakitott amit hirtelen nem ertettem, igaz veszekedtunk de mindig megbeszeltuk es nagyon szerettuk egymast. aztan kijottem es kezdtunk tavolodni, o azt mondta hogy mar nem ugy szeret mint azelott. Nagyon depis lettem es nem is ertem mert annyira imadtuk egymast. viszont emiatt haza fogok menni hamarosan, azt mondta hogy nem tudja mi lesz ha meglat, lehet hogy akkor sem fog valtozni a velemenye. vissza akarom kapni nem tudom hogy lehet visszaszerezni egy pasit? es nem azert nem vagyok egoista de szerintem en vagyok neki az elso erettebb csaj aki normalisan ad magara es nem kis tinipics😕

2019. okt. 2. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarod visszaszerezni? Tudom kicsit kemény megfogalmazás, de gondolj bele: ő mennyire szerethet téged, ha 1 hónap alatt elhagy másért? Az ilyen után ne fuss, mert csak rosszabb lesz.
2019. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem másért hagyott el hanem azért mert mar nem ugy szeret mint azelott, hogyan lehetne megbeszelni vele hogy ha nem is jovunk ossze de erdeklodjunk egymas irant mert nagy szerelem volt es nem fogom hagyni hogy azert mert kijottem elhagyjon !
2019. okt. 3. 00:05
 3/13 A kérdező kommentje:
persze ha azt mondja hogy nem akar akkor hagyom csak jo lenne ha minimalis 2esely lenne erre .nem tudom hogy megis mit kene mondjak neki hogy ne higgye azt hogy orult vagyok es ilyenek meg azt se hogy teljesen elengedtem
2019. okt. 3. 00:08
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Legyen tartásod, az a pasi semmire se fog tartani, ha így nyünyörögsz neki. Ha te szakítanál valakivel, és az futna utánad, te is csak azt mondanád, hogy szánalmas az, aki ennyire nem tud tartással veszíteni.
2019. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"en vagyok neki az elso erettebb csaj aki normalisan ad magara es nem kis tinipics"
2019. okt. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Karl44-nek lényegében igaza van. Lehet, hogy nem másért lépett le.

De ha ez nem veled történik?

Mit mondanál arra? Mekkora szerelem volt? Egyáltalán szetelem volt e a fiú részéről, ha 1 hónapot birt ki? Te mit mondanál másnak?

Ha irtad. Tényleg adj magadra, legyél érettebb!

N

2019. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az emberek mit nem értenek a szakitás alatt?
2019. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem rajtad múlik, ha ő nem akar veled lenni tehetsz bármit nem lesz veled.
2019. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy ki ez a féreg, és jól szájbaverem! Biztos, hogy becsajozott és így neki könyebb volt megszabadulni tőled, hogy jó pár hónapig nem lát! Csak beetetett! Mekkora egy szar darab egy ember...
2019. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. ez ilyen, mert eddig titkait osztotta meg, nem csapta be, és így betud adni 1 mesét és az otthagyott fél képes elhinni, de sokszor rájönnek, de az otthagyó felet nem értem, mert magát írja le még jobban, ez egy rossz irányba való változás jele.
2019. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!