Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb fiúbarátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátom szerelmes lett belém. Elmondtam neki, hogy nekem más van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Látom hogy miattam szomorú és annnyiraaa rossz. Régebben minden fiús dolgot megbeszéltünk mindig együtt minden de ezek után nem tudok így de a ugyan azt a barátságot szeretném visszakapni :(
2019. okt. 5. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg haverodnak hogy üdv a klubban ;)

Amúgy adj neki időt. Azt nem garantálom, hogy minden rendben lesz, lehet csak úgy tud majd "kiszeretni" belőled, ha egy időre eltávolodik. Ha ez a helyzet, engedd el.

De pl én is nagyon jól megvagyok a lány barátommal akibe egy időben halálosan szerelmes voltam.

2019. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiú sajnos elszúrta. Ha jó barát vagy valakivel, nem szabad kockára tenni a biztosat egy bizonytalanért. Ezt remélhetőleg egy életre megtanulta.
2019. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem ennek a barátságnak vége, szerintem mindegy mi volt elötte mostmár akárhányszor együtt lennétek ö csak azt érezné hogy ö többet akar és szarul esne neki a dolog
2019. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

mert ha minden egyes együttlétnél szenvedne a kimondatlan érzései miatt az tényleg sokkal de sokkal jobb lenne

nagyon önző ilyet mondani, azt ugye tudod?

2019. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párkeresés már csak ilyen: kellemes együttlét - csalódás- észhez térés-kiábrándulás-újra kezdés (de másikkal).

Ffi.

2019. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb barátod nem vágta, hogy neked van valakid?:D Akkor ez nem az. Nekem az egyik legjobb barátom lány. Viszont én örülök annak, ha épp nem b"szodik el egy kapcsolata és boldog.
2019. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is egyszer bele szerettem a legjobb lány barátomba lekaptam és utána kb 1 hónapig köszönő viszonyban voltunk de jött más és ki szerettem belőle és újra az egyik legjobb lány barátom csak idő kell neki, próbáld meg egy kicsit kerülni
2019. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!