Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam tudtok rá nekem valami kiutat?

Figyelt kérdés

Lányok terén nem is tudom semmisem sikerül nem vagyok egy gyerek aki felvág.

Jószivű kedves gyerek vagyok mindent megteszek a lányoknak elviszem moziba őket bárhova akarnak menni mindig elviszem őket meghivóm őket és tényleg minden kis apróságra ügyelek. Nem vagyok a legszebb tisztában is vagyok vele de mindegyik lány úgy bánik velem mintha én lennék az utolsó szemét.. kihasználnak és kb 10000x barátság zónába kerülök és mindig azt mondják nem akarják elrontani a barátságot.. én is szeretnék valakinek reggelenként reggelit készíteni és valakivel elaludni és kellni nagyon magányos vagyok az életben és bárhogy is próbálkozok mindig a cuki aranyos jólelkű gyerek maradok :( senkinek sem kellek és minden nap sírní tudnék. 20 éves vagyok de kiskorom óta sehogysem voltam a lányoknál a legjobb unokatesom aki mindig fullos cuccokba járt az volt a best na mindegy csak én boldog szeretnék lenni valakivel :( mit csináljak????


2019. okt. 12. 23:04
 1/1 Liliiiii16 ***** válasza:

Változásra van szerintem szükséged.

Ne érezd rosszul magad, 20 éves vagy, fiatal, ne akadj ki a csajokon. Lesz más, ha egy nem jött össze. Ne gorcsolj rá.

Ne azzal gyere hogy "nem vagyok a legszebb" meg ilyesmi. Másrészt pedig csak azt használják ki aki hagyja magát kihasználni . Ne hagyd. Gyerünk. Állj talpra, új kezdet, bújj ki a csigaházból.

Próbálj megváltozni. Pl. Pozitív világszemlélet, ne úgy fogd fel hogy nem tudom most ez aztán halálomig velem lesz, vagy izé ne úgy állj hozzá hogy most ez az egy csaj kell más nem. Gyerünk, add el magad, fűzd a lányokat, dumálj nekik, nyert ügyed lesz. És ne borulj ki soha. Nem éri meg egy lány miatt.

16/L

2019. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!