Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Folytassam így tovább vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam így tovább vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

kicsit könnyítek a dolgon , két srácról lesz szó egyik legyen A másik B.

A-t sokkal előbb megismertem és azonnal nagyon szimpatikus volt. Én nagyon érdekesnek találom ,sokat utazik,befejezte az egytemet, ugyanúgy mint én szereti a filmeket és a a zenei ízlésünk is megegyezik. Akkor kezdtünk el beszélni amikor éppen államvizsgázott ezért egy időre eltűnt.

Közben beszéltam a B sráccal aki elhívott moziba és mivel elég gyorsan haladt minden akkor már történt csók is és már akkor megbeszéltük, hogy akkor járunk. B nagyon aranyos és kedves srác és vele is tudok beszélni filmekről csak azt érzem utóbbi időben , hogy legtöbbször amikor együtt vagyunk ő csak smárolgatni akar és beszélgetni alif beszélünk bármiről. Másrészt gyakran van az, hogy amikor talizunk a rsndi elején tökre örül meg puszilgat , ölelget stb. randi végén meg le se szar meg se fogja a kezem és inkább telefonozik.Amikor ezeket jelzem felé mindig mondja, hogy jojo oké minden rendben lesz ennyi.Meg ugye mindig amikor átmegyek hozzá mindig mondom, hogy én várni szeretnék stb.. ő azt mondja,hogy ő ezt elfogadja, de mindig hozzárakja, hogy élesben milyen jó lesz majd.


Most nem rég A rámírt, hogy ne haragudjak rá ,azért, hogy eltűnt és tényleg ő meg akar ismerni meg személyesen is szeretne talizni.CSak kicsit olyan nehéz időszakban kezdtünk el beszélni.És most beszélgetünk és rájöttem mennyire érdekel és mennyire érdekes ember és mennyi mindent tud mesélni és annyira jó..


És most ugye így ebből az a kérdés,hogy mit tegyek, mert félek attól,hogy mi van ha szaakítok és a másik srácal se jön össze akkor mi lesz...


Válaszaitokat előre is köszönöm...



2019. okt. 17. 21:13
 1/8 anonim válasza:
55%

A helyesírást és a fogalmazás stílusát nézve nem lehetsz több 13nál.

‘a másik sraccal se jön össze, akkor mi lesz...’

hat akkor drága szívem megpróbálsz tényleg szeretni valakit és nem csak attól felni hogy mi lesz ha nem lesz egyik se a 2 közül

belehalni nem fogsz!!!

2019. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagy segítség volt köszi
2019. okt. 17. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azért maradj együtt B-vel mert esetleg félsz hogy A-val nem jönnek össze a dolgok. A srác nem igazán tisztel téged szerintem. Nem csak azzal van a baj hogy kb alig beszélgettek, és állandóan csak a testiséggel van elfoglalva, hanem hogy egy idő után elveszti az érdeklődést (elkezd telefonozni, nem fogja meg a kezed). Ha nem vagy vele boldog akkor szakíts, aztán meglátod mi lesz a másik sráccal, de csak azért hogy legyen valakid ne maradj együtt senkivel.
2019. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :))))
2019. okt. 17. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakits. B-vel így se úgy se érzed jól magad mert nem beszélgettek annyit. A-val meg már interneten is megy a beszélgetés. Én adnék egy esélyt A-nak és szakitanek B-vel, mert ahogy látom téged mindig A érdekelt jobban. Szóval hajrá. Ha meg vele sem jön össze, akkor felesleges olyannal lenni akivel igazán nem is jó.
2019. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)<3
2019. okt. 17. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
És már sikerült dontened?^^
2019. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát most időt kértem, de B már most nem akarja elfogadni
2019. okt. 17. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!