Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon kedves mindig velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedves mindig velem, mégis mintha kerülné a külön programokat?

Figyelt kérdés

Nem értem mostanában a barátomat. Már 8 hónapja vagyunk együtt. Osztálytársak vagyunk, így minden nap találkozunk, kivéve hétvégén. A suliban mindig nagyon kedves velem, minden reggel a nyakamba ugrik, sokat kedveskedik nekem, sokat ölelget, puszilgat, figyelmes. Viszont mintha sokszor csak kifogásokat keresne hogy suli után miért nem ér rá. Nem akarom abalygatni, ti mit tennétek a helyemben?

A kifogások valódiak, ebben nem kételkedem, mert néha meg is mutatja a programjait. Csak tudom, hogy ha akarná másként is megszervezhetné.

Nem arról van szó hogy soha, csak jóval kevesebbszer ér rá mint régebben.



2019. okt. 25. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát. Ha van egy óránk edzés előtt, régen kihasználtuk és átmentünk egymáshoz. Most pl.sokszor azt mondja hogy jaj nem ér rá mert apukájához bemegy a munkahelyére addig.
2019. okt. 25. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy egyszerűen sok vagy neki? És ez nem a te hibád feltétlenül, hanem egyszerűen nem egészséges, hogy két ember MINDENNAP együtt van az iskolában meg még otthon is. Még az együtt élő felnőtt pároknak is szüksége van egy kis személyes térre, a tiniknek pláne.
2019. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a probléma, hogy állandóan látjátok egymást. Lehet hogy a kapcsolat elején állandóan veled akart lenni, de ez idővel visszább esik. Nem arról van szó hogy ne szeretne vagy ne akarna veled lenni, csak kicsit több térre van szüksége.

De szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, vagy mond el neki hogy ez zavar téged. Biztos találtok olyan megoldást ami mindkettőtöknek jó :)

2019. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a problémája, hogy sokat vagytok együtt. Gondolj bele: osztálytársként mindennap több órákat vagytok együtt. Talán neki is szüksége van egy kis külön töltött időre, ami érthető. Az sem jó ha sülve főve együtt vagytok.
2019. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam. Az a furcsa, mintha azt nem akarná hogy "kettesben' legyünk. Már volt közöttünk sex, úgy tűnt minden rendben van ezzel. Fontos is volt neki, sőt régebben szinte ez volt a legfontosabb. Mostanában pedig mintha direkt ugy intézné hogy ne legyen idő erre.

Csak nem áll össze a kép. Ha nem akarná velem folytatni a kapcsolatot, akkor meg miért kedveskedik a suliban? Többször mondja hogy szeret, odafigyel rám, ha véletlenül megbánt akkor gyorsan bocsánatot kér,;stb. Nem én akaszkodom rá, inkább ő bújik hozzám.

És régebben még mondta is hogy neki a sex nagyon fontos, mert hát fiú, ès a fiúk ilyenek. És tudja hogy én sem vagyok ellene, mert mindig alig vártam (várom) hogy legyen lehetőségünk.

Szóval nagyon nem értem.

2019. okt. 26. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!