Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hosszútávon működni fog ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon működni fog ez?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Van egy szintén 18 éves barátom. 2 hónapja vagyunk együtt, de azt érzem, hogy még mindig nem értem el azt a szintet, hogy bízzak benne.

2 kapcsolata volt eddig, egy 6 hónapos és egy 1 hónapos.. A 6 hónapos kapcsolata közben csókolózott 2 lánnyal, az 1 hónapos kapcsolata meg azért lett vége mert az exével megcsalta. Kabaré.

Engem régebb óta ismer már, de az utóbbi fél évben kerültünk egymashoz közel, és kialakult köztünk ez.

Az Ő állításai szerint, sokkal masabb vagyok neki mint az előző 2, mert ők “könnyen jöttek könnyen mentek”. Én nem is feküdtem le vele 2 hónap alatt, azt mondta, hogy vár rám és hogy tiszteli bennem ezt, mivel a másik kettő kb 2 hét alatt megvolt. Azt is mondta, hogy velük nem volt nagyon mély kapcsolata, inkább felszínes. Az elmondásai szerint velem sokat és mélyebb témákról beszélget, ami így is van, nagyon sokat beszélgetünk mindenfélékről.


Szerintetek, kutyából nem lesz szalonna, vagy létezik ilyen, hogy én másabb vagyok a szemében, mint a többiek?


2019. okt. 25. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindkét voltbarátnőjét megcsalta akkor mi a garancia arra hogy téged nem fog? Mondhat bármit de nem tudhatod biztosra.
2019. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pont ilyen, csak fiatalabb és több exe van. Én voltam neki a negyedik csaj. Ő dobott engem, mivel két hét után még nem akartam az együtt alvásról tervezgetni (abba beleegyeztem, hogy majd idővel aludjunk együtt, de nem az ötödik randin akartam).

A te pasid kicsit rendesebbnek tűnik de megértem miért nem bízol benne. Ne is tedd meg amíg nem érdemli ki a bizalmad. Pl folytasd úgy a kapcsolatot, hogy a szex támáját teljesen mellőzöd, az együtt alvást is. Sokat elárul a személyiségéről, hogy mikor hozza fel magától. Okos lánynak tűnsz, de ezek alapján nem hinném hogy hosszú kapcsolat lesz. Azért még ne is add fel, igazából nem rajtad múlik, hanem a fiú személyiségén. Próbáld őt még jobban megismerni

16/L

2019. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!